تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

جلسه مسئولان نمایندگی‌های کانون فرهنگی آموزش برگزارشد.



سه شنبه 15 دی ماه ، جلسه مسئولان نمایندگی های کانون فرهنگی آموزش در سالن بهنام کرمی، در ساختمان مرکزی بنیاد علمی آموزشی قلم چی برگزار شد. 

در این جلسه مباحث مختلفی از جمله جلسات 5 نفره، جشن پیشرفت درسی 23 بهمن، کتاب های سه سطحی، عکس حوزه، صفحه برترها در سایت، آزمون های اعتبارسنجی و آزمون تشریحی مطرح شد.



تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا آقایان از راست به چپ :

پاکدشت ، عباس قهرمانی نسب – ملایر پسر ، علی حسین فرخی - شهرقدس ، رضا پشنگ پور – دلیجان دختر ، اسداله دلاوری – نهاوند ، رضا رشیدی – دماوند ، افشین علیجانی – آبیک ، رضا صالحی – دلیجان پسر ، غلامعلی استاد اکبری – کرج دختر ، بهروز دانشمند – اسدآباد ، محمدابراهیم صالحی – همدان ، مهدی شئونات – قزوین ، ولی اله کاکاوند – شهریار ، کمال خداوندی – ملارد ، جواد اسماعیلی – سمنان ، شهاب الدین عنایتی – رباط کریم ، سجاد کمالی – ورامین ، محمدرضا صفایی راد – قصرفیروزه ، پژمان عبدالهیان –

ردیف وسط آقایان از راست به چپ :

ملایر دختر ، مسعود امامی- هشتگرد ، گودرز نباتی – ساوه ، محمد کتابدار – خمین ، حامد بدری – تهرانسر ، قاسم بامداد و محمد برزگر – لواسان ، محمدحسن آزادکیا – فیروزکوه ، زمان ایلکا – قم ، مجتبی حسینی – زرندیه ، علی اصغر شهلا – کرج پسر ، بابک فخر – بهار ، علی ساغرچی – بوئین زهرا ، امیرارصلان زمانی – شهرالوند و محمدیه پسر ، رحمان حمیدی – تاکستان ، هدایت اله رحمانی – اسلامشهر ، محمدرضا تقی زاده –

ردیف پایین خانم ها از راست به چپ :

باغستان ، زهرا روح الهی – کبودرآهنگ ، زهرا قدوسی – رباط کریم ، زهرا طاهری – پردیس ، الهام بختیاری – محلات ، طاهر امید بیگی – رزن ، رزیتا تاری وردی – محمدشهر ، سمانه آقامحمدی – گرمسار ، شهین دخت قباخلو - ماهدشت ، مریم اسلامی – مشیریه ، هانیه عالم و فاطمه قنبری – محمدیه دختر ، ناهید ابراهیمیان – شهرری دختر ، فاطمه عبدالهی و فیروزه پارسازاد – بازرس ، منیره نوری رج


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا از راست به چپ: جواد محسنی (میانه)، نقی صباحی (عجب شیر)، علی اکبرنصرتی (تبریز)، سیاوش اله ویسی (مهاباد2)، تقی خدمتی (تکاب)، عسگر سهندآبادی (نقده)، داود وقاری (مهاباد1)،‌ یعقوبعلی بهزادپور (خدابنده)، فرهاد غلامی (ملکان)، محمدرضا سرتیبی (مراغه)، عدالت دهقانیان (خلخال)، محمد تره باری (اردبیل)، مالک خدابخش (نمین)، بهروز احمدی (بناب دختر)،‌ محسن قوی پنجه (بناب پسر)، کمال یحیی پور (سردشت).

ردیف وسط از راست به چپ: سلیمان کاظمی (هشترود)، سیامک رضایی (شاهین دژ)، عین اله فتحی زاده (لیلان)، ولی جهانگرد (جلفا)،‌مهدی رنجدیده (اهر پسر)، رضا خضرلو (خوی)، وحید عسگرزاده (سلماس)، مرتضی مثمر (ارومیه2)، اسماعیل مشایخی (میاندوآب)، یوسف حاتمی (شبستر)، حجت نصرتی (تبریز)، محمد هدایتی (مرند پسر)، میرمحمد سید جوادی (آذرشهر).

ردیف پایین از راست به چپ: نادرپارسا (مشکین شهر)،‌حوریه ادهم (مرند دختر)، سودابه حیدری (ابهر/ خرمدره)، صفا شیدایی (سراب 1)، سولماز جمالی (پارس آباد)،‌ زهرا محمودی (اهر دختر)،


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا از راست به چپ: کنگاور (جهانبخش دالوند). مریوان (مظهر معینی). بیجار (امید اکبر). کرمانشاه (احمد مظفری). دیواندره (محمد مولایی). ایلام 1 (ولی احمدی نژاد). بدره (ذوالفقار بالاوندی). سروآباد (کاوان عظیمی). قروه (پرویز صالحی). سقز (ابوبکر اسراری). دهلران (داریوش رضایی). سنندج (صلاح الدین اصلانی). سنندج (حسن رستار). سنندج (عمید حسامی). ایوان (مسلم یاسمی). سر پل ذهاب (بیژن مهربان). دره شهر (حشمت امیری). کامیاران (فرزین موفقی). هرسین (احمد رحیمی)

ردیف دوم از راست به چپ: سنقر (ندا مومنه). آبدانان دختر (طوبی جایروندی). پاوه و جوانرود و روانسر (ندا صافی پور). اسلام آباد غرب (قمرتاج رضایی)

ردیف سوم از راست به چپ (جانشین ها): آبدانان پسر (مسعود دانیالی). ایلام 2 (محمد رضا میهن دوست). ایلام 2 (اسما میهن دوست)


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف اول ازبالا سمت راست :

چرام(نصرت الله اکابر)،نیریز (علی اکبر تواضع)،جهرم (حمید نورزاد )، قائمیه (داریوش محمدی )،مرودشت (ایوب زارع )،یاسوج (خلسفه خلقی پور )،بهمیی (طاهر تقی زاده )،فسا (غلام رضا کسرایی)، کنگ و چارک (علی اصغر بحرینی )،شیراز (سید جواد رضوی پور )،باشت (فرشید کرمی )،پارسیان (عبدالصمد رییسی )،گچساران (یدالله مرادی ) ،اقلید (مهدی تدین )،خرم بید (اکبر رحیمی ) ،

ردیف دوم ازسمت راست :

اباده (امید شباهنگ )،سوق (حسین یعقوبیان )،لار (احمد علی طالعی )،فیروز اباد (حسن رحیمی )،خنج (علی اعتبار )،خورموج (غلام حسین رزمی )،حاجی اباد (سعدالله اسدی پور )،داراب (حسین حسینی )،بندر دیلم (غلام رحیمی )،

ردیف سوم از سمت راست :

دلوار (نصرت مهدی زاده )،برازجان (اعظم ناصحی )،گناوه (معصومه شادزی ) ،میناب (صغری بشیر زاده )،کازرون (ناهید مومن زاده )،فراشبند (بنت اهدی حسانی )،استهبان (عذرا منتصری )،قشم (فاطمه اباذری )،اباده (زهرا امینی )،قیر و کارزین (راضیه حسینی )،


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا از راست به چپ: علیرضا مالکی ( دشت ازادگان)-کامران احمدی(گتوند)-محمد امین قنواتی(بندر امام)-محسن اسدی(مسجد سلیمان)-علی اصغر صفرچی (شوشتر)-ایمان صفایی زاده(دزفول)—جعفر مریدی (اندیمشک)-ملک محمد کاووسی (ایذه)-موسی بابلی (امیدیه)-محمد رفیعی(اغاجاری)-محمد علی حیدری(ابادان)-حسین عطوفی(اهواز)-علی نورانی(باغملک)-محمد مهدی موسوی(زیدون)-سیامک قنادان(رامهرمز)-سعید بابلی (بهبهان پسر)

ردیف پایین از راست به چپ:رودابه بابلی (بهبهان دختر پایه)-زینب حیاتی(ماهشهر)-میهن مکی(بهبهان دختر)


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

رديف بالا(اول) از سمت راست:

لشت نشا(بهرام عليزاده)،بندرانزلي(برديا غبرايي)،ساري(محمد ابراهيم زاده)،بهنمير(مهدي قاسمي)،بابلسر(احمد رمضانيان)، بابل(منوچهر كمالي)، كلاردشت(اسدلله محمدزاده)، نكا(نصرت كيا)، آستارا(افراسياب خدابخش)، تالش2( اكبر غني زاده)، بابل( علي كمالي)، رودبار و منجيل( مجيد آوخ)، رضوانشهر(محمدرضا حسين نژادي)، تنكابن(علي اكبر ايمان پرور)، رشت دختر( هومن گنجيان)، عباس آباد و سلمانشهر(محمد نصراللهي نسب)، آستانه اشرفيه( محمد صالح جلالي) ، لاهيجان( بهتاش نباتي)

رامسر(احسان برزگر)، لنگرود(محمد ميرنوري)

رديف دوم از راست به چپ:

قائمشهر(عظيم صادقي)، بهشهر(پرويز پيروزنيا) ، املش( محمد حبيب خواه)، گلوگاه دختر( علي اصغر سينه سپهر) ، نور(بهروز نائيج نوري)، سياهكل( فرشيد آقاجاني)، سوادكوه( علي عباسي) ، محمودآباد(حسين غفاري)، چابكسر( مسلم قاسم نژاد) ، كلاچاي( محمد صفرنژاد)، رشت پسر( عطالله غبرايي)، بندپي غربي( رستم فيروزي كيا)، گلوگاه پسر( قدرت الله پيروزنيا)، بندپي شرقي( نورعلي ادبي)، ماسال( شهرام ادهم)، جويبار( اسماعيل قلي زاده)

رديف سوم از راست به چپ:

تالش3( كبري خشنودي)، رشت دختر(اعظم صالحي)، فريدون كنار( فاطمه راعي)، آمل( ناهيد اخوان)، چمستان( شهربانو انصاري)، سيمرغ(زهرا ولي پور)، حويق( پروين طاهري)


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف اول ازراست به چپ:خانم اشرف موسی پور(بردسیر)، خانم فاطمه ایلپور(سیرجان)، خانم مهری عظیمی(زابل)، خانم مهین ریگی(سراوان1)، خانم فاطمه پورجندقی(رفسنجان)

ردیف دوم ازراست به چپ: علی مشایخی(عنبرآباد)، ناصردرخشانی(چابهار2)، علیرضاجامی(زابل)، محمودنصرت(سراوان2) ، فتح اله عباسی(شهربابک پسر)، حسین عسگری(انار)، نعمت اله سالاری(کهنوج)، محموددیانتی(زاهدان)، عباس مولا(کرمان)، محمدارجمند(رابر)، غلامعباس خراسانی نژاد(بم)، حمیدرضا نعیمی(سیب وسوران)، منوچهرفاریابی(جیرفت)، مصطفی خوشاب(بافت)، محمدرضا قنبری(ایرانشهر).


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف پائین از سمت راست :

قوچان (زکیه نجمی / قائم مقام) – مشهد پسر (دکتر سعادتی) – سرایان (رحمان پایدار / قائم مقام) – اسفراین (آرمان شریفان / قائم مقام) – بازرس (رادفر)

ردیف وسط از سمت راست :

درگز (فائزه عرب خدری) – کلاله دختر (مریم مقصودلو) –فریمان (ملیحه صادقی یونسی) - گرگان دختر و کردکوی (پگاه مفتاح )- بندر ترکمن (فاطمه رئیسی) - گنبد (آذر یازرلو) - جاجرم (ستایش یزدانی) - خان ببین (فاطمه بیانی) - مینودشت (باهره ناصحی) رامیان (اعظم سنگ سفیدی) – مشهد دختر (فرحناز عطوفی) سرخس (صدیقه کیخا) - بندر گز(عالیه مهدوی)

ردیف بالا از سمت راست :

نیشابور (حسن ایزدی) – کاشمر (علیرضا انارکی) – آشخانه (مظاهر حسنی) – بجستان (مصیب تاج بخش) – علی آباد کتول (حسین صادقی) – کاشمر (رضا درودگر) – تربت حیدریه (محمدحسن زارعی) – گرگان پسر (محمدمهدی مفتاح) –چناران (سیدابوالحسن شاهچراغی) - آزادشهر (علی اصغر سنگ سفیدی) – مشهد پسر (عباس سعادتی)– مراوه تپه (توی محمد توجی) – بجنورد (مجتبی شگفتی) – خواف (علیرضا زنگنه) –قائن (محمدعلی شوشتری) – سبزوار (حسین پرهیزگار) – شیروان (سیدهادی سعیدی) – فردوس (سیدمنوچهر اختر) – کلاله پسر (امیر کبیریان) – بشرویه (علی خاکی نژاد) – بیرجند (محمد هوشمندی) – تربت جام (حبیب اله سعیدی) – تایباد (جابر تولایی)


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا از سمت راست به چپ :

نائین (علی محسنی) – خوانسار (یوسف اسدی) – فلاورجان (عبدالرضا رضا نژاد) – کیار (فرشاد شفیعی) –فولادشهر (فرشید صفری) – خاتم (محمد صادقی زاده)– نطنز (حسن طیبی) - طبس (محمدرضا بدرام)- ابرکوه (محمدعلی فاتحی) – فارسان و بروجن (روح اله رسولی) – خمینی شهر (حمید رئیسی) – اصفهان دختر (سیدعلیرضا خلیفه سلطانی) – فلارد (علی صالحی) – نورآباد (علی امرایی)- دورود (سعید یاراحمدی) – الشتر (کرم اله جوانمرد) – زرین شهر (سید محسن خلیفه سلطانی ) – زارچ و صدوق (محمدرضا باقرپور) - مهریز (حسین خواجه مهریزی)- شهرکرد (محمدرضا شغیعی) – بهارستان (علی محمدشفیعی) – شهرضا پسر (منصور شادمهر) – اصفهان پسر (محمدرضا محمدشفیعی)

ردیف وسط از سمت راست به چپ :

الیگودرز (نسرین یوسفی) –گراب (گلناز کوشکی) – ازنا (معصومه خلیلی) – دولت آباد (پرنیا پارسایی) – شهرضا دختر (سیده شکوفه خلیفه سلطانی) – بن (مریم سلیمی) –دهاقان (مریم حسینی) – شاهین شهر (شهناز منادی) – داران ( لیلا احمدی) – هفشجان ( پریسا طاهری و نسرین اسدپور) – سامان ( مریم دهقانی ) – یزد دختر (مهناز حسینی) – مبارکه (کبری ترکی) – بهارستان ( آرزو شهباز) – تفت ( مرجان نیکنام فر) – میبد (مریم مظفری) – اصفهان دختر ( ملوک پارسایی) – فرخ شهر ( اکرم شفیعی ) – رومشگان ( روح اله امرایی) – یزد پسر ( فرشید دهقان)

ردیف وسط از سمت راست به چپ :

دوره (زیبا سبزوار)- بروجرد ( سمانه گودرزی) – نجف آباد ( فرشته عابدینی) – خرم آباد 2 ( سجاد مرادی) – سمیرم ( جمشید احمدی) – باغ بهادران ( مهدی نقدی)


تصاویر مسئولان نمایندگی‌های کانون درجلسه سراسری - تهران 15 دی

ردیف بالا، از راست به چپ: حمید آقالویی - مهدی سکوت - شهریار نویدی - آرش فتحعلی - حمید اکبریان - بابک امینی پناه

ردیف پایین، از راست به چپ : وحیده محمدی - پریسا پرویزی - محمودی - سمیرا اسدی - آذر قهرمانی - مهنا خدابخش