قرص مسکن را در خانه پبدا کنید

علاوه بر مسکن‌های شیمیایی که توسط پزشکان تجویز می‌شود گیاهانی هم هستند که با قیمت پایین دارای همان خاصیت بوده و در هر خانه‌ای به راحتی یافت می‌شوند.

قرص مسکن را در خانه پبدا کنیددکتر امیرهومن کاظمی متخصص طب سنتی پیرامون گیاهان دارویی با خاصیت آرام بخشی در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: گیاهان متعددی با خاصیت تسکین دهندگی مورد تأیید طب سنتی هستند که از جمله مهمترین آنها می‌توان به اسطوخودوس و سنبل‌الطیب اشاره کرد.

وی ادامه داد: سنبله‌الطیب علاوه بر خاصیت تسکین‌دهندگی دردها جهت برطرف نمودن اختلالات خواب نیز اثربخشی قابل توجهی دارد. اما گیاه اسطوخودوس نیز با داشتن همین خاصیت مهم (آرام بخشی) بهتر است جایگزین داروهای شیمیایی گردد.

این متخصص طب سنتی با بیان این که علاوه بر این دو گیاه نعنا هم که به صورت خام و خوراکی به مصرف می‌رسد، تصریح کرد: انسانس نعنا به صورت پماد و نه جوشانده (مثل سایر گیاهان) اثربخشی خوبی دارد.

کاظمی با اشاره به وجود قدرت تسکین دهندگی در گیاه زنجبیل افزود: دم کرده زنجبیل جهت درمان دردها‌ی گوارشی و دردهای زنانگی بسیار حائز اهمیت است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تعادل شیمیایی از شیمی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : فرزاد نجفی کرمی