دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه صبحانه را مهمان دانشگاه هستند

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه در ماه‌های بهمن و اسفند سال جاری و فروردین ماه سال ۹۵ وعده غذایی صبحانه ارائه می‌دهد.

دانشجویان خوابگاهی دانشگاه علامه صبحانه را مهمان دانشگاه هستند

معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی به دانشجویان خوابگاهی این دانشگاه در ماه های بهمن و اسفند سال جاری و فروردین ماه سال ۹۵ وعده غذایی صبحانه ارائه می دهد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان دانشجویان خوابگاهی متقاضی دریافت وعده صبحانه باید تا ۲۶ دی ماه با مراجعه به اتوماسیون تغذیه این دانشگاه ثبت نام و رزرو وعده صبحانه را انجام دهند.

در این طرح دو نوع بسته صبحانه به دانشجویان ارائه می شود که دانشجویان می توانند یکی از این دو بسته را انتخاب و دریافت کنند.

دانشجویانی که سنوات مجاز رفاهی آنها در پایان نیمسال تحصیلی جاری به پایان می رسد و از نیمسال بعدی از نظر سنوات رفاهی غیر مجاز شناخته می شوند از ثبت نام در این طرح خودداری کنند زیرا در غیر این صورت امکان تحویل ارزاق صبحانه یا بازگشت وجه ثبت نام به آنها مقدور نیست.

منبع :

مهلا کاشانی

مطالب مرتبط ...
پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب