معلم برگزیده جلوه‌های معلمی اصفهانی و نجات جان دو دانش‌آموز

معلم برگزیده دومین جشنواره جلوه‌های معلمی از استان اصفهان ، نجات 2 دانش آموز از مرگ حتمی به دلیل مصدومیت در اردوی کوهنوردی و صدمه دیدن با توپ بسکتبال را دلیل انتخابش به عنوان معلم برگزیده عنوان کرد.

معلم برگزیده جلوه‌های معلمی اصفهانی و نجات جان دو دانش‌آموز

معلم برگزیده دومین جشنواره جلوه های معلمی از استان اصفهان، نجات 2 دانش‌آموز از مرگ حتمی به دلیل مصدومیت در اردوی کوهنوردی و صدمه دیدن با توپ بسکتبال را دلیل انتخابش به عنوان معلم برگزیده عنوان کرد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش علیرضا شفیعی اریسمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، گفت: در یکی از اردوهای کوهنوردی دانش‌آموزی، یک دانش‌آموز مصدوم شد که با تجربیات امدادی او را پانسمان کردم.

وی ادامه داد: به دلیل جراحت شدید او و به دلیل عدم توانایی‌اش در راه رفتن، این دانش‌آموز را به دوش گرفته و به محل مدرسه شبانه‌روزی رساندم.

این معلم برگزیده جلوه‌های معلمی از استان اصفهان اشاره کرد: همچنین در اقدامی دیگر دانش آموز مصدومی را که به علت بازی سخت با توپ بسکتبال دچار بیهوشی شده بود، را نجات دادم.

شفیعی اریسمانی تصریح کرد: با امداد گری سریع پس از زمانی نفس گیر و دلهره آور که این دانش آموز به هوش آمد او را به مراکز درمانی رساندم.

وی بیان کرد: انجام این اقدامات برایم شیرین بود زیرا کار معلمی و داشتن دانش آموز برایم لذت بخش است.

منبع :

مهلا کاشانی