کتاب اشتباهات متداول من

برای ایام امتحانات به یک منبع مطالعاتی نیاز دارم که به کمک آن در کم‌ترین زمان ممکن تمام نکات و مباحثی که نیاز به مرور دارند یا به طور کامل یاد نگرفته‌ام مطالعه کنم.

کتاب اشتباهات متداول من

برای ایام امتحانات به یک منبع مطالعاتی نیاز دارم که به کمک آن در کم‌ترین زمان ممکن تمام نکات و مباحثی که نیاز به مرور دارند یا به طور کامل یاد نگرفته‌ام مطالعه کنم. راستش را بخواهید اصلاً وقت ندارم که همه‌ی کتاب‌هایم را ورق بزنم و به خاطر بیاورم که در کدام قسمت مشکل داشته‌ام. تا امروز از کتاب اشتباهات متداول استفاده می‌کردم و از تجربیات دیگران درس می‌گرفتم اما اکنون وقت زیادی ندارم و باید مناسب شرایط خودم و امتحاناتم مطالعه کنم. چاره چیست؟

یک کتاب منحصربه‌فرد که قبلاً دل خوشی از آن نداشتم اما حالا متوجه شدم که این کتاب گنجی است برای آینده! برای روز موعودی که بسیار نزدیک است.

کتابی که مختص من و مشکلات من است. انسان‌ها با یکدیگر متفاوت‌اند و مسلماً مشکلات متفاوتی هم دارند. این کتاب همه‌ی تفاوت‌های مرا در برمی‌گیرد. دقیقاً می‌داند در کدام مبحث ریاضی، شیمی و ادبیات کُمیتم لنگ می‌زند. اسمش را گذاشته‌ام «کتاب اشتباهات متداول من»؛ اما فکر می‌کنم شما آن را به اسم «کتاب خودآموزی» می‌شناسید.