برگزاری اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی 17 دی‌ماه

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی پنجشنبه ۱۷ دیماه برگزار می‌شود.

برگزاری اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی 17 دی‌ماه

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:‌ اولین دوره آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی پنجشنبه ۱۷ دیماه برگزار می‌شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر باقر لاریجانی با اعلام این خبر افزود: در این دوره دانشجویان پزشکی واجد شرایط شرکت در آزمون ورودی دستیاری سال ۹۵ که از بهمن ماه سال ۹۴ به بعد فارغ التحصیل می شوند شرکت خواهند کرد.

لاریجانی اضافه کرد: اقدامات لازم جهت طراحی سوالات و ایستگاه های آزمون انجام شده و دانشگاه‌های برگزار کننده تمهیدات لازم را برای برگزاری مناسب آزمون فراهم کرده‌اند. این آزمون در ۲۰ دانشگاه علوم پزشکی و ۳ واحد دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: این دوره آزمون آزمایشی است و در صورت کسب نمره قبولی گواهی معتبر برای داوطلبان صادر خواهد شد. اما در صورتی که فرد موفق به کسب نمره قبولی نشود،‌ فرصت شرکت در آزمون بعدی را خواهد داشت.

وی افزود: زمان آزمون بعدی براساس تعداد داوطلبان مردود، به نحوی تنظیم می شود که داوطلبان شرکت در آزمون دستیاری سال ۹۵ برای آمادگی آزمون صلاحیت بالینی و دریافت گواهی قبولی با مشکل محدودیت زمان مواجه نشوند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب