هفت مدرسه خیرساز تا دهه فجر بهره‌برداری می‌شود

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: با مشارکت‌های خیرین، مدارسی جدید احداث شده‌اند و یا اینکه مدارسی که به صورت نیمه‌تکامل هستند به مرحله تکامل رسیده اند.

هفت مدرسه خیرساز تا دهه فجر بهره‌برداری می‌شود

مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران اظهار داشت: با مشارکت‌ خیرین مدارسی جدید احداث شده‌اند و یا اینکه به صورت نیمه کامل هستند به مرحله‌ تکامل رسیده‌اند.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش ورناصری مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان  گفت: ما به صورت میانگین در استان تهران، حدود 30 درصد از فضای آموزشی توسط خیرین ساخته می‌شود که هزینه‌های آن صرف ساخت یا تکمیل مدارس می‌شود، ما در سال 1394 حدود 45 پروژه در حال بهره برداری داریم که توسط خیرین ساخته شده است. 

وی افزود: ما تا پایان سال جاری نیز، در حال آماده سازی 25 پروژه هستیم که در شهر تهران حدود 7 پروژه توسط کمک خیرین صورت گرفته است که در دهه‌ فجر آماده‌ بهرهبرداری هستند.

وی در پایان گفت: تلاش ما بر این است که با مشارکت‌های مردمی در ساخت این مدارس اقدام کنیم و به همان اندازه که مردم کمک کنند، دولت نیز اعتبارات لازم را تامین خواهد کرد.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب