مصرف این مکمل از حملات قلبی و ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کند

مکمل رسوراترول موجود در پوست در انگور قرمز، بادام زمینی و خانواده توت‌ها موجب کاهش احتمال حملات قلبی و ابتلا به سرطان می‌گردد.

مصرف این مکمل از حملات قلبی و ابتلا به سرطان جلوگیری می‌کندپیام فرح‌بخش متخصص تغذیه در گفتگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص مکملی به نام رسوراترول گفت: مکمل رسوراترول یک پلی فنل گیاهی است که حاوی آنتی اکسیدان می‌باشد و بدن را در مقابل سرطان و بیماری قلبی عروقی محافظت می‌کند که این ماده در پوست انگور قرمز، بادام زمینی و خانواده توت ها به وفور یافت می‌شود. 

وی افزود: این مکمل از آسیب‌هایی که در اثر آلودگی هوا و آب، نور آفتاب و مواد نامناسبی که در اثر سوختن چربی‌ها در بدن آزاد می‌شود، جلوگیری می‌کند، بنابراین مانع از پیری سلول‌ها می‌گردد. 

فرح‌بخش در خصوص تاثیر رسوراترول در کاهش ابتلا به آلزایمر تصریح کرد: از فواید رسوراترول حفاظت از سلول‌های عصبی و در نتیجه کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر می‌شود، همچنین مقاوت به انسولین را در افراد کاهش می‌دهد و عوارض چاقی در فرد را از بین می‌برد. مصرف این مکمل برای کودکان توصیه نمی‌شود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب