فراگیری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برای همه جامعه

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی از فراگیری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی برای همه جامعه خبر داد.امیر علی حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: ما موضوع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی را برای همه جامعه مطرح می‌کنیم تا موج سلول‌های بنیادی برای همه راه بیفتد و همه‌گیر شود.

وی بیان کرد: در هفت ماه گذشته که تغییراتی در این ستاد انجام شد تعداد شرکت‌های دانش بنیان فعال در این حوزه به بیش از 30 شرکت دانش‌بنیان افزایش یافته و خود این شرکت‌ها برای ثبت خود در این ستاد حضور پیدا کرده‌اند.

دبیرستاد توسعه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی معاونت علمی بیان کرد: با توجه به افزایش تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در هفت ماه گذشته بخشی از برگزاری جشنواره‌ها را به نمایشگاه‌ها اختصاص داده‌ایم تا محصولات تجاری نشده با محققان ارتباط برقرار کنند.

حمیدیه تصریح کرد: در نخستین دوره جشنواره سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی بخش‌های مختلفی در نظر گرفته شده و مانند برخی از جشنواره‌های دیگر که کنگره دارد، نیست.

وی عنوان کرد: در این جشنواره تنها یک بخش کنگره وجود دارد و بخش‌های دیگر کاملا متفاوت است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب