برگزاری مسابقات انشانویسی در هفته سوادآموزی

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: مسابقه انشا نویسی با موضوعیت پرسش مهر توسط سازمان و در هفته سوادآموزی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: مسابقه انشا نویسی با موضوعیت پرسش مهر توسط سازمان و در هفته سوادآموزی برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش علی باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، درباره مسابقه انشانویسی، گفت: سازمان نهضت سوادآموزی به مناسبت هفته سوادآموزی طرح مسابقه انشا‌نویسی را با موضوعیت پرسش مهر برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: این مسابقه سال گذشته با موضوع آب و پرسش ریاست جمهوری برگزار شد و نتایج بسیار خوبی را به همراه داشت در پایان مسابقه نیز مطالب آن در قالب کتاب چاپ شد.

باقرزاده عنوان کرد: هدف اصلی برگزاری مسابقه انشا نویسی ارتباط دادن انسان ها با موضوعات ملی است. امسال برای برگزاری آن 5 سوال پیش فرض داده ایم اما افراد می توانند سوال های دیگری نیز پیش بینی کنند.

معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: آثار این مسابقه، پیامد های توافق هسته ای، صرفه جویی، رابطه داشتن با پیشرفت کشور، حمایت داخلی، اشتغال، مساله بحران آب و آلاینده های زیست محیطی است.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی تصریح کرد: برگزاری مسابقه انشا نویسی تقویم زمان بندی دارد. از هفته سوادآموزی آغاز شده اما اجرا و نتیجه گیری آن در دهه فجر خواهد بود. 

وی اشاره کرد: نتیجه گیری و اهدای جوایز نیز در دهه مبارک فجر انجام شده و نتیجه آن نیز در قالب کتاب منتشر می شود.


منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب