کسب رتبه اول بورد پزشکی هسته‌ای آسیا توسط استاد پزشکی مشهد

دکتر نرجس خاتون آیتی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد رتبه نخست بورد پزشکی هسته ای آسیا را کسب کرد.

دکتر نرجس خاتون آیتی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد رتبه نخست بورد پزشکی هسته ای آسیا را کسب کرد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر نرجس خاتون آیتی استادیار گروه پزشکی هسته ای دانشگاه علوم پزشکی مشهد در آزمون بورد تخصصی این رشته که با حضور ۴۵ نفر متخصص از کشورهای مختلف آسیا و اقیانوسیه در کشور کره برگزار شد موفق شد با کسب بیشترین امتیاز در مراحل کتبی و شفاهی، رتبه نخست این آزمون را از آن خود کند.

دکتر نرجس خاتون آیتی پیش از این در سال ۲۰۱۱ موفق به دریافت بورد تخصصی پزشکی هسته ای در ایران شده و در سال ۲۰۱۲ نیز موفق به دریافت بورد این رشته در اروپا نیز شده است.

کسب عنوان پژوهشگر برتر در کشور فنلاند و  کسب جایزه ماری کوری ۲۰۱۴ کشور انگلستان از دیگر موفقیت های این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شمار می رود.

دکتر آیتی کارشناسی قرآن و حدیث بوده و حافظ ۱۸ جزء قرآن کریم و نگارنده سه کتاب با عنوان ۴۰ هفته انتظار (با موضوع دوران بارداری، جنین شناسی و اخلاق)، آیینه تا پنجره (مجموعه مقالات) و طبیب عشق (ترجمه احادیث قدسی) است.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب