ششمین گردهمایی دبیران آموزشگاهها در شهر کرج برگزار شد

ششمین گردهمایی دبیران مجموعه‌های پژوهندگان علم و سلاله ( مدارس و آموزشگاه‌های هماهنگ با کانون فرهنگی آموزش( قلم چی ) در کلانشهر کرج ) مورخ 04/10/94 در سالن امام علی ( ع ) برگزار گردید .

ششمین گردهمایی دبیران آموزشگاهها در شهر کرج برگزار شد

ششمین گردهمایی دبیران مجموعه های پژوهندگان علم و سلاله ( مدارس و آموزشگاه های هماهنگ با کانون فرهنگی آموزش( قلم چی ) در کلانشهر کرج ) مورخ 04/10/94 در سالن امام علی ( ع ) برگزار گردید .

در این نشست که با استقبال چشمگیر و حضور حداکثری دبیران محترم مجموعه همراه بود (108 نفر از 138 مدعو)  ، توضیحاتی در خصوص شاخصهای استاندارد بودن سطح دشواری آزمون های برنامه ای کانون و مقایسه آن با کنکور سراسری ارائه گردید ، همچنین کارنامه تقسیم نگاه دبیر مورد بررسی قرار گرفت و چگونگی استفاده از آن تشریح شد .

کارنامه ارزیابی عملکرد دبیر ، شامل آیتم های نظم حضور ، چند از ده دبیر ، عدم انحراف از طرح درس ، نظرسنجی و آزمون های مبحثی و صبحانه در دو نسخه مدرسه ای و آموزشگاهی به همراه دفترچه راهنمای آن به دبیران مربوطه تقدیم گردید.

 در پایان در خصوص برگزاری هر چه بهتر امتحانات نیمسال اول در مدارس و همچنین اهمیت دوران طلایی نوروز و ضرورت برنامه ریزی برای آن و حضور دانش آموزان در کلاس های اردوی نوروزی توضیحاتی ارائه گردید .

این نشست به مدت دو ساعت و طبق برنامه اعلام شده ، در ساعت 9:30 صبح آغاز و ساعت 11:30 پس از گرفتن عکس به تفکیک دبیران خانم و آقا،به پایان رسید 

ششمین گردهمایی دبیران آموزشگاهها در شهر کرج برگزار شد

ششمین گردهمایی دبیران آموزشگاهها در شهر کرج برگزار شد


پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب