مادران شاغل بخوانند!

رسیدگی به امور منزل و فرزندان، یکی از بزرگترین دغدغه‌های مادران شاغل است.

مادران شاغل بخوانند!سمیرا ایمان نژاد جامعه شناس در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: همه مادران خصوصا مادران شاغل سعی کرده تا به تمام خواسته های فرزندانشان رسیدگی کنند تا مثل سرکار رفتنشان باعث نشود بر تربیت و یا نحوه رشد جسمی و یا روحی فرزندانشان تاثیر گذار باشد.

وی ادامه داد: گاهی مادران به دلیل کار بیرون از خانه، متهم به عدم توانایی در رسیدگی به امور منزل خصوصا تربیت فرزندان بوده ولی باید در نظر داشت که رسیدگی به امور منزل و تربیت فرزند ربط چندانی به شاغل بودن یا نبودن مادر نداشته زیرا هستند زنانی که با وجود عدم شغل به دلیل برخی مسائل مختلف فرصت رسیدگی به امور خانه را ندارند.

ایمان نژاد تاکید کرد: سعی کنید تا جایی که امکان دارد کارهای نیمه وقت را انتخاب کرده تا مشکلی در رسیدگی به امور فرزندان ژیش نیاید، البته مهم تر از آن داشتن یک برنامه ریزی دقیق روزانه بوده که در آن توجه به تمام امور منزل، همسر، فرزند و حتی خودتان مد نظر قرار گیرد.

این جامعه شناس در پایان خاطر نشان کرد: نقش مردان در این شرایط بسیار مهم بوده که با پذیرفتن مسئولیت‌های هر چند کوچک در امور منزل و نگهداری از فرزندان بتواند کمکی به هسمر خود در رسیدگی به امور خانه و فرزندان انجام دهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب