آغاز پذیرش میهمانان دانشگاه پیام‌نور از هفتم دی ماه

ثبت مهمانی دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیمسال دوم ۹۵-۹۴، دانشگاه پیام‌نور از ۷ دی‌ماه آغاز میشود.

آغاز پذیرش میهمانان دانشگاه پیام‌نور از هفتم دی ماه

ثبت مهمانی دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیمسال دوم ۹۵-۹۴ ، دانشگاه پیام نور از ۷ دی ماه آغاز می شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار مهر، بر اساس تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام‌نور، ثبت درخواست مهمان برای نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام‌نور از ۱ دی ماه لغایت ۲۶ دی ماه اعلام شده بود که طی بخشنامه سازمان مرکزی آغاز ثبت درخواست مهمان به تاریخ ۷ دی ماه ۹۴ تغییر کرد.

دانشجویان درخواست مهمانی خود را به دو شکل حضوری و غیر حضوری می‌توانند ارایه دهند، در این رابطه هر یک از دانشگاه‌های پیام نور به شیوه خود عمل می‌کند.

پیش از این معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌نور اعلام کرده بود، دانشجویان مقطع کارشناسی آزمون سراسری، پذیرش بدون آزمون و فراگیر می توانند با موافقت مرکز مبدأ و مقصد به‌صورت مهمان و مهمان دائم تحصیل کنند.

 بر اساس این گزارش تمام دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام‌نور (اعم از دانشجویان آزمون سراسری – بدون آزمون – فراگیر) می‌توانند نسبت به ثبت درخواست مهمان موقت و مهمان دائم اقدام کنند، یعنی هیچ پیش شرطی برای تقاضای مهمان موقت و مهمان دائم وجود ندارد و فقط باید مرکز مبدا و مقصد موافقت کنند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب