من تعیین‌کننده هستم

هر قصه‌ای قهرمانی دارد و هر مجموعه‌ای رئیس و اداره‌کننده‌ای دارد و هر دانش‌آموزی نیز در زمان نوشتن دفتر برنامه‌ریزی مدیر، مسئول، اداره‌کننده و درواقع نقش تعیین‌کننده دارد.

من تعیین‌کننده هستم

هر قصه‌ای قهرمانی دارد و هر مجموعه‌ای رئیس و اداره‌کننده‌ای دارد و هر دانش‌آموزی نیز در زمان نوشتن دفتر برنامه‌ریزی مدیر، مسئول، اداره‌کننده و درواقع نقش تعیین‌کننده دارد. هر دانش‌آموز برای سطر سطر دفتر برنامه‌ریزی خود تعیین‌کننده است.

او مسئول خوش‌رنگی دفتر برنامه‌ریزی و جدو‌ل‌های جمع‌بندی است. اوست که می‌تواند بر دفتر برنامه‌ریزی مدیریت کند و دفتر خود را به فرمان خود دربیاورد. دفتر برنامه‌ریزی می‌تواند خالی باشد یا پر از ساعات پرمحتوا و مفید و این دانش‌آموز است که نقش تعیین‌کننده دارد.

تسلط بر دفتر برنامه‌ریزی را در دست بگیرید و سعی کنید هر هفته نسبت به هفته‌ی قبل دفترتان را پربارتر کنید. این شما هستید که می‌توانید دفترتان را در جهت مثبت حرکت دهید. هیچ کس دیگری نمی‌تواند این کار را انجام دهد و تنها می‌تواند شما را کمک کند. پس در ارتقای دفترتان کوشا باشید و از پشتیبان خود کمک بخواهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
نسبت ، تناسب و درصد از ریاضی پنجم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( پنجم دبستان)
دبیر : مجتبی پورجعفری