راهی سخت، اما دست‌یافتنی

هر چه به ایام امتحانات نزدیک‌تر می‌شویم انگیزه‌ی دانش‌آموزان برای درس خواندن و مطالعه بالاتر خواهد رفت.

هر چه به ایام‌ امتحانات نزدیک‌تر می‌شویم انگیزه‌ی دانش‌آموزان برای درس خواندن و مطالعه بالاتر خواهد رفت. اگر جزء کسانی بوده‌اید که از همان ابتدای سال همگام با مدرسه و برنامه‌ی راهبردی، درس خواندن را با برنامه‌ریزی آغاز کردید و مطالعه داشتید، جای نگرانی وجود نخواهد داشت چون تا موفق شدن در امتحانات چیز زیادی باقی نمانده است.

شما تمام مطالب را یاد گرفته‌اید، از فرصت‌های‌تان برای مطالعه و حل تمرین استفاده کرده‌اید و کافی است در این ایام باز هم با برنامه‌ریزی مناسب مانند گذشته همان مطالعه را تکمیل و تثبیت و مرور کرده و به حل تمرین بپردازید.

اما در میان شما کسانی هستند که هنوز هیچ برنامه‌ی ندارند.

هشدار ما به این دسته از دانش‌آموزان این است: عجله کنید. فرصت زیادی تا امتحانات باقی نمانده است. با توجه به مطالعه‌ی کمی که در طول سال داشته‌اید راهی سخت را در پیش دارید اما هیچ نگران نباشید. برنامه‌ی خود را از همین امروز بچینید و بر طبق آن درس خواندن را آغاز کنید.

حجم کار مطالعه‌ی شما در این ایام نسبت به سایر دوستانتان دو برابر خواهد بود، اما هیچ مشکلی نیست. تنها کافی است مصمم و با برنامه پیش بروید و به خواسته‌های‌تان عمل کنید. مطمئن باشید شما هم در این راه سخت می‌توانید جزء یکی از برترین‌ها باشید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
جمع بندی فیزیک(3)_(نگاه به گذشته) فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حسین ناصحی