افتتاح مدرسه خیرساز زرآزوند در تهران

مراسم افتتاح مدرسه خیرساز سیاوش زرآزوند در میدان نیلوفر منطقه 7 تهران با حضور مسوولین آموزش و پرورش برگزار شد.

افتتاح مدرسه خیرساز زرآزوند در تهران

مراسم افتتاح مدرسه خیرساز سیاوش زرآزوند در میدان نیلوفر منطقه 7 تهران با حضور مسوولین آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ طی مراسمی که صبح امروز 30 اذر 94 با حضور مسئولان مجمع خیرین مدرسه ساز ، سازمان نوسازی مدارس و آموزش و پرورش منطقه 7 تهران برگزار شد مدرسه ابتدایی پسرانه سیاوش زرآزوند افتتاح شد.


در این مراسم مجمع خیرین مدرسه ساز به نمایندگی محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران و قلمچی و شریعتی از اعضای هیات مدیره مجمع خیرین شهر تهران از سیاوش زرآزوند خیر مدرسه ساز و خانواده اش تقدیر کردند.


همچنین لوح تقدیری از طرف سازمان نوسازی مدارس شهر تهران به این خیر مدرسه ساز اهدا شد.


فضل الله کیارستمی رئیس آموزش و پرورش منطقه 7 تهران در این مراسم ضمن تشکر از زرآزوند گفت: خداوند شما را به عنوان مامور خود در این راه قرار داده ، قدر خودتان را بدانید .


وی افزود: اگر هر روز در این کشور مدرسه ساخته شود باز هم کم است .


بنی آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهر تهران نیز گفت: افرادی چون زرآزوند کسانی هستند که خدا به آنها نظر کرده است و خدا اوامرش را به انان ابلاغ می کند. آنها عاشقند. کسی که قدم خیر بر می دارد در درونش غوغایی به پاست که او را به سمتی می کشاند که خدا می خواهد.


بنی آدم افزود: در دنیایی که ظلم و ستم ، نادانی و جنگ و تزویر و ریا آن را فراگرفته اگر خیرینی که هر روز شاهد بالندگیشان در آسمان ایران هستیم نبودند باید به چه دلخوش می کردیم ؟ بسیاری از این بزرگواران امروز در میان ما نیستند ولی صالحات باقیاتشان بر جا خواهد ماند.


گفتنی است مدرسه پسرانه ابتدایی خیرساز سیاوش زرآزوند با همکاری اداره کل نوسازی مدارس شهرتهران با زیربنای 980 مترمربع شامل 7 باب کلاس درس و 4 باب اتاق اداری در میدان نیلوفر تهران افتتاح شد.
 

منبع :

مهلا کاشانی