آغاز امتحانات نهایی و نوبت اول به صورت هماهنگ از 6 دی

امتحانات نوبت اول و امتحانات نهایی دانش‌آموزان از ۶ دی در سراسر کشور آغاز می‌شود.

امتحانات نوبت اول و امتحانات نهایی دانش‌آموزان از ۶ دی در سراسر کشور آغاز می‌شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، امتحانات داخلی نوبت اول دانش‌آموزان دوره‌های اول و دوم متوسطه و همچنین امتحانات نهایی دانش‌آموزان از 6 دی ماه در مدارس کشور آغاز می‌شود.

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: امتحانات نهایی دی ماه از 6 تا 24 دی ماه برگزار می‌شود و کسانی که نتوانسته‌اند دروس امتحان نهایی خود را در خرداد و شهریور ماه بگذرانند و نمره قبولی بگیرند، در این امتحانات شرکت می‌کنند.

عمادی تصریح کرد: امتحانات دی ماه، امتحانات محدودی به لحاظ تعداد شرکت‌کنندگان است و به لحاظ گستره تقریباً در همه جا حوزه امتحانی وجود دارد.

به گزارش فارس، زمان برگزاری امتحانات داخلی مدارس به عهده مدیران مناطق و مدارس است و در این خصوص و چگونگی برگزاری امتحانات تصمیم‌گیری می‌کنند.

اعلام نتایج امتحانات داخلی حدود یک هفته پس از اتمام امتحانات و زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی حدود 10 روز پس از برگزاری آخرین امتحان خواهد بود.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب