ساخت دستگاه تصفیه هوای منازل با کارایی بالا

شرکت دایسون برای پاکسازی هوای خانه در فصول سرد سال یک دستگاه تصفیه هوا و فن را ارائه کرده که حدود 99.95 درصد هوا را پاکیزه می‌کند.

ساخت دستگاه تصفیه هوای منازل با کارایی بالا

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه خراسان، بر اساس داده‌های آژانس حفاظت محیط زیست آمریکا، 72 درصد مواد شیمیایی در منازل جذب ریه و شش‌های افراد می‌شود.

تمیزکننده‌های خانگی، آفت‌کش‌ها، گازهایی همچون رادون، منواکسیدکربن و مصالح ساختمانی مثل فرمالدئید، آزبست و سرب در منازل وجود دارند. با تنفس در چنین محیطی این مواد درون شش‌ها باقی مانده و موجب حمله قلبی، سکته مغزی و پیری پوست می‌شوند.

دستگاه جدید Pure Cool دارای موتور DC با فیلتر 360 درجه شیشه HEPA با کارایی بالا است.این فناوری موجب شده تا ذرات ریز آلوده 0.3 میکرونی با فیلتر جمع‌آوری شوند.

این فیتلر شامل 11.8 فوت مربع بوروسیلیکات (غیرترکیبی) و میکروفیبر است. فیلتر مانند جاروبرقی با لایه پلاستیکی خاص آلودگی، بوی غذا، رنگ و غیره را از اطراف اتاق جذب می‌کند.

این دستگاه قادر به تصفیه و از بین بردن بو در فضای کوچک بوده و همچنین بدون صدا است. البته فشار هوا را نیز مانند دیگر فن‌ها افزایش نمی‌دهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب