جایزه به اساتید سرامد

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به تغییر نام جایزه علامه طباطبایی گفت: این آیین نامه با عنوان اساتید سرآمد سال آینده اجرا می‌شود.

جایزه به اساتید سرامد

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با اشاره به تغییر نام جایزه علامه طباطبایی گفت: این آیین‌نامه با عنوان اساتید سرآمد سال آینده اجرا می شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش سعید سهراب‌پور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بنیاد ملی نخبگان در حال تغییر نام جایزه علامه طباطبایی است و در این راستا در حال تدوین آیین‌نامه جدید با عنوان اساتید سرآمد است.

وی خاطرنشان کرد: مقررات مربوط به اهدای جایزه علامه طباطبایی که از سوی بنیاد ملی نخبگان اعطا می‌شود بسیار سخت‌گیرانه بود، بنابراین در حال تدوین آیین‌نامه‌ای جدید هستیم تا اساتید بیشتری مشمول این جایزه شوند.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: در صورت تصویب آیین‌نامه انتخاب اساتید سرآمد قصد داریم علاوه بر انتخاب اساتید با تجربه و دارای سن بالا، اساتید جوان را نیز انتخاب و معرفی کنیم.

سهراب‌پور تاکید کرد: آیین‌نامه انتخاب اساتید سرآمد که قرار است جایگزین جایزه علامه طباطبایی شود تا پایان سال جاری نهایی و از سال آینده اجرا می‌شود.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب