منطق برنامه‌ی آزمون 25 دی ماه 94 هنر

داوطلبان و شرکت کنندگان عزیز در آزمون‌های کانون، گروه تخصصی هنر، مطالبی که در این متن می‌آید مربوط به منطق برنامه‌ی آزمون 25 دی می‌باشد .

منطق برنامه‌ی آزمون 25 دی ماه 94 هنر

تحلیل برنامه ی آزمون 25 دی 94 گروه تخصصی هنر

سلام

داوطلبان و شرکت کنندگان عزیز در آزمون های کانون، گروه تخصصی هنر، مطالبی که در این متن می آید مربوط به منطق برنامه‌ی آزمون 25 دی می‌باشد تا شما دوستان بتوانید بهتر و راحت تر درس های خود را طبقه بندی نموده و برای مطالعه‌ی آن برنامه ریزی کنید.

همان طور که می‌دانید آزمون 4دی سومین آزمون از پروژه سوم است.هم در درس های پایه و هم در درس های سال چهارم پیشروی داشته ایم و درسی را دوره نمی کنیم. آزمون 25 دی، اولین آزمون از پروژه چهارم، نه تنها یک هشتم پیشروی دارد بلکه تمام مباحثی که به عنوان مباحث نیم سال اول در نظر گرفته شده بود هم دوره می شود.

با توجه به این که امتحانات مدرسه شروع می شود و دانش آموزان درگیر امتحانات هستند سه هفته فاصله بین آزمون ها خواهیم داشت (از 4 دی تا 25 دی)، این زمان فرصت بسیار خوبی برای داوطلبان فارغ التحصیل است تا بتوانند تمام نقصان های نیم سال اول را برطرف کنند. دانش آموزان هم که در مدرسه تمام درس های سال چهارم را با توجه به امتحانات می خوانند. فقط یک تفاوتی بین گروه هنر و دیگر گروه ها وجود دارد. تعدادی از درس های تخصصی هنر در سال چهارم تدریس نمی شود ولی ما در برنامه آزمون آن‌ها را به عنوان درس‌های سال چهارم در نظر گرفته ایم مثل مبحث نمایش در خلاقیت نمایشی.

در آزمون 25 دی ماه تفکیک این مباحث در درس درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری ساده است ولی در درس های دیگر شاید کمی گیج کننده باشد. در جدول زیر به صورت جداگانه هر مبحث را برای شما ذکر کرده ام.

منطق برنامه‌ی آزمون 25 دی ماه 94 هنر

یادآوری: مباحث این آزمون در آزمون 20 فروردین با همین مباحث فقط کامل‌تر مجدد آورده شده است.

پیشنهاد می کنم برای این آزمون اگر فارغ التحصیل هستید مباحثی که جا مانده و درست نخوانده اید را مطالعه کنید و اگر دانش آموز هستید اول درس های مدرسه و سال چهارم که امتحان دارید و بعد چند درس را برای درس های جا مانده انتخاب کنید. یادتان باشد می توانید آزمون هایی که تا کنون در کانون شرکت کرده اید را مجدد کار کنید تا هم دوره کرده باشید و هم مواردی که در آن ها اشکال دارید برایتان مشخص شود.

شاد و پیروز باشید.