روند جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد کوتاه شد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام برای دومین فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه از هفته آینده آغاز می‌شود و یک ماه ادامه دارد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام برای دومین فراخوان جذب هیات علمی در این دانشگاه از هفته آینده آغاز می‌شود و یک ماه ادامه دارد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش فرهاد حسین‌زاده لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مهلت ثبت‌نام برای دومین فراخوان جذب هیات علمی سال جاری این دانشگاه از ۵ دی ماه آغاز می‌شود و متقاضیان یک ماه زمان دارند که در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: در فراخوان بهمن ماه جذب اعضای هیات علمی این دانشگاه حدود ۳ هزار و ۵۰۰ نفر پذیرش خواهند شد.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: در نخستین فراخوان سال جاری برای جذب هیات علمی این دانشگاه تعداد ۲ هزار نفر پذیرش شدند که پرونده ۱۵۰۰ متقاضی دیگر نیز در حال بررسی است و به واحدها اعلام شده که این پرونده‌ها باید تا پایان دی ماه تعیین تکلیف شوند.

حسین‌زاده لطفی تاکید کرد: فرآیند جذب بررسی پرونده‌های متقاضیان جذب به عنوان اعضای هیات علمی این دانشگاه کاهش یافته و این روند تنها طی ۵ ماه انجام می‌شود.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب