توزیع شیر بین 643 هزار و 500 دانش‌آموز آذربایجان شرقی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: 668 هزار دانش‌آموز و معلم استان مشمول دریافت شیر رایگان هستند که از این میزان، 643 هزار و 500 نفر آن دانش‌آموز هستند.

توزیع شیر بین 643 هزار و 500 دانش‌آموز آذربایجان شرقی

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش احمد ناصری در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با اشاره به آغار توزیع شیر در مدارس استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شیر رایگان در بین مدارس ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه استان اعم از دولتی و غیردولتی توزیع می‌شود.

وی با بیان این که توزیع شیر برای جامعه هدف 668 هزار نفری در نظر گرفته شده است، افزود: با اجرای این طرح 643 هزار و 500 دانش‌آموز و 44 هزار و 500 فرهنگی از شیر رایگان برخوردار شدند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تصریح کرد: میانگین توزیع شیر پاستوریزه تا آخر آذرماه برای هر دانش‌آموز 22 نوبت و توزیع شیر استریل پاکتی 16 نوبت است.

ناصری با بیان این که شیر در بین دانش‌آموزان مناطق شهری به‌صورت پاستوریزه و مناطق دور دست استرلیزه توزیع می‌شود، گفت: با فراهم شدن امکانات و تلاش‌های صورت گرفته تا پایان آذرماه 6 میلیون و 120 هزار پاکت شیر پاستوریزه و 6 میلیون و 563 هزار پاکت شیر استریل در مدارس استان توزیع می‌شود.

منبع :

مهلا کاشانی
خرید کتاب