تاسیس اولین آموزشگاه معلولان جسمی حرکتی با 20 کلاس

اولین آموزشگاه معلولان جسمی حرکتی به مساحت 4 هزار و 800 مترمربع و زیربنای 3 هزار و 750 مترمربع درمنطقه امام شهر یزد با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش احداث شد.

اولین آموزشگاه معلولان جسمی حرکتی به مساحت 4 هزار و 800 مترمربع و زیربنای 3 هزار و 750 مترمربع در منطقه امام شهر یزد با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش احداث شد.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از پانا، امیرحسین رادمنش گفت: این آموزشگاه که خاص دانش‌آموزان معلول احداث شد دارای پارکینگ ویلچر، اتاق آب و خاک، آتاق بازی درمانی، کارگاه فنی، اتاق گفتار درمانی، فیزیوتراپی کارگاه کامپیوتر و سایر امکانات جانبی است و در مجموع 20 کلاس آموزشی دارد.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان یزد افزود: هزینه 35 میلیارد ریالی ساخت این مدرسه صد در صد خیری را خیر نیکوکار محمدتقی شهوازیان تقبل کرده است.

مجید قدمی، معاون وزیر آموزش و پرورش در این مراسم با تقدیر از مشارکت خوب خیرین مدرسه‌ساز برای فراهم آوردن زمینه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان معلول گفت: به‌عنوان یک معلم دانش‌آموزان با نیازهای ویژه دست خیرین را می‌بوسم.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور با اشاره به روند روبه رشد آمار دانش آموزان، توسعه و احداث فضاهای آموزشی و پرورشی را یادآورشد و افزود: در این راستا بهره‌مندی از مشارکت همگانی به ویژه ظرفیت و پتانسیل قوی خیرین یک ضرورت است.

در این مراسم معاون سیاسی امنیتی استانداری، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس، جمعی از خیرین مدرسه‌ساز، دانش‌آموزان و اولیای آنان نیز حضور داشتند. 

منبع :

مهلا کاشانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب