استقلال خوزستان، لسترسیتی ایران!

استقلال خوزستان هم مثل لسترسیتی ، شگفتی ساز ظاهر شده. نکته جالب دو شباهتی است که این دو تیم با هم دارند. ابتدا رنگ پیراهن که هر دو آبی می‌پوشند و سپس وجود مهاجمی گلزن که عنوان آقای گلی را بدست آورده ا

استقلال خوزستان، لسترسیتی ایران!

به گزارش " ورزش سه " استقلال خوزستان شگفتی ساز بی چون چرای لیگ پانزدهم تا پایان هفته چهاردهم است. این تیم در حالی صدر جدول را به قبضه در آورده که گروهی از بازیکنان کم نام و نشان را در اختیار دارد. از فرناندو خسوس برزیلی در درون درواره گرفته تا محمد طیبی و موسی کولی بالی در قلب خط دفاع و عقیل کعبی، پیمان شیرزادی، دانیال ماهینی و جلال عبدی در کناره های خط دفاعی و حکیم نصاری، میثم دورقی، حمداله ابدام ، فرشاد سالاروند، روح اله سیف اللهی، رحیم زهیوی، مهدی زبیدی ، حسن بیت سعید و فرشاد جانفزا در خطوط  میانی و حمله. 

استقلال خوزستان از 14 بازی 29 امتیاز اندوخته و در جدول بالاتر از غول هایی چون استقلال تهران، فولاد، سپاهان، پرسپولیس، ذوب آهن و صبا قرار گرفته و لقب شگفتی ساز لیگ پانزدهم را به خود اختصاص داده است. آقای لیگ برتر هم از استقلال خوزستان است. بازیکنی به نام حسن بیت سعید که فصل قبل را در فولاد نوین سپری کرد و این فصل به استقلال خوزستان پیوست تا سری بین سرها پیدا کند. 

اگر نگاهی به لیگ های اروپایی و معتبر فوتبال دنیا بیندازیم به نکته جالبی می رسیم. در لیگ برتر انگلیس هم تیمی نه چندان مطرح به نام لسترسیتی گوی سبقت را از قدرت های برتر فوتبال انگلیس ربوده و صدر جدول را در اختیار گرفته است. لسترسیتی از 16 بازی 35 امتیاز کسب کرده و با اختلاف 2 امتیازی نسبت به آرسنال در رده اول جدول قرار دارد. 

استقلال خوزستان هم مثل لسترسیتی، شگفتی ساز ظاهر شده. نکته جالب دو شباهتی است که این دو تیم با هم دارند. ابتدا رنگ پیراهن که هر دو آبی می پوشند و سپس وجود مهاجمی گلزن که عنوان آقای گلی را بدست آورده است. در لسترسیتی جیمی واردی که 15 گل به ثمر رسانده و در استقلال خوزستان حسن بیت سعید که 8 گل زده و در صدر جدول گلزنان قرار گرفته است. 

باید دید استقلال خوزستان و لسترسیتی می توانند به شگفتی سازی خود ادامه بدهند یا اینکه در ادامه صدر جدول را از دست خواهند داد؟

منبع :