"ادب" دنیا را برایمان دوست داشتنی‌تر می‌کند

وقتی با محبت با دیگران برخورد می‌کنیم حال خودمان خیلی بهتر است چرا که " ادب" دنیا را برایمان دوست داشتنی‌تر می‌کند.امان الله ترابی قرایی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در برخورد محبت آمیز و مهربانانه اطرافیان سعی کنیم، لطف آنها را با کلمات و رفتار مناسب جواب دهیم چرا که ادب و مهربانی حال خودمان را بهتر می‌کند و دنیا برایمان دوست داشتنی‌تر می‌شوند.

وی تصریح کرد: بهتر است بدانیم هنگامی که فردی کاری را برایمان انجام می‌دهد در حالی که هیچ گونه وظیفه در قبال آن نداشته، در اصل به دلیل محبت و دوست داشتنمان است بنابراین قدردان محبت او باشیم.

قرایی افزود: هنگامی که با محبت و قدردانی با اطرافیان برخورد نمی‌کنیم حال خودمان هر روز بد و بدتر می‌شود و دچار افسردگی، اضطراب، تنش و عصبانیت می‌شویم.

این جامعه شناس در پایان گفت: رفتار مؤدبانه با دیگران، آرامش عمیقی به قلبمان سرازیر می‌کند که تأثیرات آن در رفتار، منش، هدف و حتی موفقیت در شغلمان به وضوح دیده می‌شود.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب