درج ایام تکریم از خیرین مدرسه‌ساز در تقویم کشور

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: پیگیری می‌کنیم که در تقویم کشور از 22 تا 28 آذر به عنوان هفته تکریم از خیرین مدرسه‌ساز نام‌گذاری شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: پیگیری می‌کنیم که در تقویم کشور از 22 تا 28 آذر به عنوان هفته تکریم از خیرین مدرسه‌ساز نام‌گذاری شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از فارس، اسفندیار چهاربند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در نشست خبری که به مناسبت برگزاری 300 جشنواره تکریم در مدارس خیرساز تهران در مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران برگزار شد، اظهار داشت: تعلیم و تربیت در تمام کشورها مورد توجه تمام مردم و حکومت‌هاست و دلیل این اهمیت نیز تمام تلاش هر کشور برای ساختن آینده آن کشور است که تنها دستگاه سازنده آینده، تعلیم و تربیت است.

وی با اشاره به اصل 30 قانون اساسی افزود: فعالیت خیرین مدرسه‌ساز با اصل 30 قانون اساسی مغایرت ندارد و منظور مشارکت مردم برای آینده کشور است.

چهاربند از برگزاری 300 جشنواره در 300 مدرسه خیرساز تهران خبر داد و افزود: برای برگزاری این جشنواره‌ها جلسات متوالی برگزار شد و ستادی در این خصوص تشکیل شد و مقرر شد از تاریخ 22 تا 28 آذر به عنوان هفته نکوداشت خیرین مدرسه‌ساز مطرح شود.


منبع :

مهلا کاشانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب