قهرمان استثنایی کشوری رشته بوچیا از آروزیش می‌گوید

قهرمان استثنایی کشوری رشته بوچیا گفت: آرزویم این است که بتوانم متکی به خودم باشم، وارد تیم ملی شم و سربار جامعه نباشم.

قهرمان استثنایی کشوری رشته بوچیا از آروزیش می‌گوید

قهرمان استثنایی کشوری رشته بوچیا گفت: آرزویم این است که بتوانم متکی به خودم باشم، وارد تیم ملی شم و سربار جامعه نباشم. 

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از پانا، سازمان آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران به مناسبت روز جهانی معلولین از کارکنان و دانش آموزان استثنایی برگزیده کشوری در سال تحصیلی اخیر تجلیل کرد. یکی از دانش آموزان تقدیر شده در این برنامه علیرضا عزیزی قهرمان کشوری مسابقات ورزشی است که به همراه مادرش در مراسم حضور دارد.

علیرضا عزیزی دانش آموز سوم دبیرستان مدرسه امام علی تهران در رشته کامپیوتر است که تابستان امسال در مسابقات کشوری دانش آموزان آسیب‌دیده بینایی و جسمی حرکتی موفق به کسب رتبه دوم در رشته بوچیا شده است.

علیرضا درباره تمرین خود برای رسیدن به مقام قهرمانی، گفت: من حدود 4 سال است که در رشته بوچیا کلاس bc2تمرین می کنم و قبل از مسابقات امسال که در مرداد ماه در قزوین برگزار شد به مدت 4 ماه چند روز در هفته در سالن فدراسیون جانبازان و معلولین و سالن مدرسه مشغول تمرین بودیم.

وی درباره آرزوی خود برای آینده اش، افزود: آرزویم این است که بتوانم متکی به خودم باشم وارد تیم ملی شم.

خانم عزیزی مادر علیرضا نیز گفت: علیرضا دانش آموز رشته کامپیوتر است و خیلی هم به این رشته علاقه دارد. شرکت او در فعالیت های ورزشی آسیبی به درس او نمی زند و قرار است همین آذر ماه امسال هم در لیگ بوجیا که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود شرکت کند.

 

منبع :

مهلا کاشانی