تفاهم‌نامه پردیس بین‌المللی کیش و لیون فرانسه امضا شد

تفاهم نامه همکاری‌های علمی و تحقیقاتی بین پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران مرکز مطالعات سیاسی و روابط بین المللی لیون فرانسه به امضا رسید.

تفاهم‌نامه پردیس بین‌المللی کیش و لیون فرانسه امضا شد

 تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی و تحقیقاتی بین پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران مرکز مطالعات سیاسی و روابط بین‌المللی لیون فرانسه به امضا رسید.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش، به‌نقل از ایرنا این تفاهم‌نامه مشترک امروز یکشنبه بین محمدرضا سعیدآبادی معاون بین‌الملل پردیس بین‌الملل کیش دانشگاه تهران و ون سان میشلو رئیس مرکز مطالعات سیاسی و روابط بین‌المللی لیون فرانسه به امضا رسید. 

در این تفاهم‌نامه که در پنج بند به امضای دو طرف رسید بر تبادل دانشجوی خارجی، انجام فعالیت‌های تحقیقاتی مشترک بین دانشجویان دکترا، بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی دانشگاهی و استفاده از فرصت‌های تحقیقاتی مطالعاتی کوتاه‌مدت برای دوره‌های دکترا، استفاده از تجارب علمی، ارتباط صنعت با دانشگاه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی تاکید شد. 

قرار است مفاد این تفاهم‌نامه از سوی مسئولان دو طرف پیگیری شود و در یکی دو ماه آینده به مرحله اجرا برسد. 

رئیس مرکز مطالعات سیاسی و روابط بین‌الملل لیون فرانسه از معاون بین‌الملل پردیس کیش دانشگاه تهران برای بازدید از مراکز دانشگاهی لیون به صورت رسمی دعوت کرد. 

پس از برگزاری این نشست میشلو به همراه مسئولان دانشگاهی از بخش‌های مختلف پردیس دیدن کرد. 

این نشست با حضور مسئولان حوزه پژوهش و بین‌الملل دانشگاه، تعدادی از اعضای هیات علمی پردیس بین‌الملل کیش و همچنین باربارا میشلو استاد دانشگاه لیون فرانسه در دفتر ریاست این پردیس برگزار شد.

منبع :

مهلا کاشانی