آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد رشته‌های گروه پزشکی از بهمن‌ماه

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۵ از اول بهمن ۹۴ خبر داد.

آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد رشته‌های گروه پزشکی از بهمن‌ماه

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۵ از اول بهمن ۹۴ خبر داد.

به گزاشر سایت کانون فرهنگی آموزش دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۵ از اول بهمن ماه آغاز می شود و تا ۱۰ بهمن ماه ادامه دارد.

وی تاکید کرد: البته دفترچه راهنمای ثبت نام قبل از شروع ثبت نام از تاریخ ۱۶ دی ماه ۹۴ از طریق سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترسی است. داوطلبان می توانند جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام، انجام ثبت نام وارسال مدارک خود فقط از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir اقدام کنند.

پورکاظمی یادآور شد: راهنمای منابع آزمون هم برای رشته های مختلف منتشر شده است و داوطلبان می توانند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از این منابع مطلع شوند.

وی با اشاره به کارنامه داوطلبان و پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ گروه پزشکی گفت: با توجه به اینکه مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون نیز به اتمام رسید و نتایج اعلام شده است، کارنامه سال ۹۴ تا پیش از پایان آذرماه ۹۴ منتشر می شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: پذیرش برای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۵ گروه پزشکی در ۵۸ رشته صورت می پذیرد. 

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب