لذت یادگیری با دفتر برنامه‌ریزی

برای این‌که بتوانید انگیزه‌ی پیشرفت را در خودتان پرورش دهید و برای کسب موفقیت تلاش کنید باید انگیزه‌ی یادگیری را در خودتان پرورش دهید.

لذت یادگیری با دفتر برنامه‌ریزی

برای این‌که بتوانید انگیزه‌ی پیشرفت را در خودتان پرورش دهید و برای کسب موفقیت تلاش کنید باید انگیزه‌ی یادگیری را در خودتان پرورش دهید؛ بنابراین داشتن عادات مطالعه‌ی صحیح و مفید و فراهم آوردن فرصت کسب موفقیت از اهمیت خاصی برخوردار است. در این میان تنها گزینه‌ای که به کمک آن می‌توانید یادگیری‌‌تان را دوچندان کنید دفتر برنامه‌ریزی است.

داشتن یک برنامه‌ریزی زمان‌بندی‌شده و پر کردن منظم دفتر برنامه‌ریزی می‌تواند به‌راحتی جایگاه شما را مشخص کند. مثلاً با برنامه‌ریزی خواهید فهمید که در چه زمان‌هایی وقت خود را تلف کرده‌اید. سعی کنید نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و در حین رفع نقاط ضعف خود از نقاط قوت خود غافل نشوید و در پروراندن آن‌ها هم بکوشید. به جای مقایسه‌ی خود با دیگران با کمک دفتر برنامه‌ریزی فقط با خودتان رقابت کنید و همیشه خود را با دیروز خودتان مقایسه کنید. این گونه لذت هر یادگیری، تشویقی برای یادگیری‌های آتی خواهد بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب