جزییات راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای

مباحث راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان در دست بررسی است.

جزییات راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای

وزیر آموزش و پرورش ضمن اعلام این خبر که آیین‌نامه راه‌اندازی مراکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان در حال تدوین است و پس از نهایی شدن در خصوص آن اطلاع‌رسانی خواهیم کرد گفت: درباره راه‌اندازی این مرکز مباحث در شورای معاونین و شورای عالی آموزش و پرورش مطرح و در دست بررسی است.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش علی‌اصغر فانی در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران افزود: مراکز تعیین صلاحیت حرفه‌ای در آموزش و پرورش، در راستای اجرای طرح رتبه بندی معلمان تاسیس خواهند شد تا ارزیابی حرفه‌ای از معلمان صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه امسال فاز اول طرح رتبه‌بندی برای معلمان اجرا شد عنوان کرد: بر اساس سند تحول بنیادین در سال 96 فاز دوم طرح رتبه بندی را اجرایی خواهیم کرد.

فانی تاکید کرد: افزایش شایستگی‌ها و مهارت‌های حرفه‌ای و به تبع آن افزایش حقوق معلمان اهداف اجرای طرح رتبه‌بندی هستند. امیدواریم شاهد تحولات خوبی در این زمینه باشیم.

به گزارش ایسنا، محمد بطحایی، معاون وزیر آموزش و پرورش نیز پیش از این گفته بود: ارتقای رتبه‌های حرفه‌ای مشمولان برای سنوات آتی منوط به تشکیل مراکز ارزیابی سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان و اخذ امتیازات لازم خواهد بود که ضوابط تعیین و تشکیل مراکز ارزیابی و همچنین فرآیند سنجش صلاحیت حرفه‌ای در دستور کار وزارت آموزش و پرورش قرار دارد و در آینده ضوابط آن ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
امت و حکومت نبوی از تاریخ شناسی یازدهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم )
دبیر : حبیبه محبی