کفش‌هایی که در یک ثانیه تغییر شکل می‌دهند

کاربران با استفاده از کفش هایی که دارای صفحه نمایش مخصوص هستند، می‌توانند رنگ یا طرح کفش‌های خود را متناسب با لباس هایشان انتخاب کنند.

کفش‌هایی که در یک ثانیه تغییر شکل می‌دهند

به گزارش خبرگزاری مهر، فناوری به بخش های مختلف زندگی انسان ها نفوذ کرده تا بتواند زندگی آنها را تسهیل کند. صنعت مد، یکی از بخش هایی است که از فناوری تاثیر گرفته تا بتواند خواسته های مخاطبانش را محقق کند. کفش های جدید و متفاوتی عرضه شده اند که دارای صفحه نمایشی از جنس E Ink روی بدنه خود بوده و می توانند با برنامه های روی اسمارت فون یا تبلت ها ارتباط برقرار کنند. کاربران می توانند طرح کفش هایشان را با استفاده از اپلیکیشن های اسمارت فون ها تغییر دهند.

کاربران به راحتی می توانند از این کفش های دیجیتالی استفاده کرده و طرح های مورد نظر خود را بدون هیچ گونه محدویت رنگ یا اندازه روی کفش هایشان مشاهده کنند. صفحه نمایش موجود روی کفش با یکبار شارژ یا تعویض باتری به مدت ۳۰ روز می تواند پاسخگوی نیاز کاربرانش باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب