تصویب سرفصل‌های رشته‌های زبان و ادبیات کره‌ای و ژاپنی

سرفصل‌های پیشنهادی رشته‌های «زبان و ادبیات ژاپنی» و «زبان و ادبیات کره‌ای» در جلسه ۱۰۹ شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

تصویب سرفصل‌های رشته‌های زبان و ادبیات کره‌ای و ژاپنی

سرفصل‌های پیشنهادی رشته‌های «زبان و ادبیات ژاپنی» و «زبان و ادبیات کره‌ای» در جلسه ۱۰۹ شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به ‌نقل از خبرگزاری مهر، جلسه ۱۰۹ شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست غلامعلی حداد عادل برگزار شد.

در ابتدای این جلسه موضوع رشته‌های «زبان و ادبیات ژاپنی» و «زبان و ادبیات کره‌ای» در دستور کار قرار گرفت و بعد از ارائه توضیحات کارگروه مربوطه سرفصل‌های پیشنهادی به تصویب رسید.

اعضا در مورد برنامه پیشنهادی رشته زبان و ادبیات ژاپنی توجه توأمان به نقاط قوت و نقاط ضعف جامعه ژاپن و همچنین نقاط مشترک ملل شرقی را مورد تأکید قرار دادند.

حداد عادل در این زمینه گفت: با توجه به پیشرفت‌های فناورانه کشورهای شرق آسیا و از جمله ژاپن و کره آموزش زبان و ادبیات ژاپنی و کره‌ای یک الزام است.منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب