پخش شیر بین 352هزار دانش‌آموز هرمزگانی

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس سراسر استان هرمزگان گفت: 352 هزار نفر زیر پوشش طرح توزیع شیر رایگان هستند.

پخش شیر بین 352هزار دانش‌آموز هرمزگانی

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان با اشاره به آغاز توزیع شیر رایگان در مدارس سراسر استان هرمزگان گفت: 352 هزار نفر زیر پوشش طرح توزیع شیر رایگان هستند.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش به نقل از پانا، علی کرم‌پور در آیین نمادین توزیع شیر رایگان مدارس هرمزگان که در مدرسه پسرانه شهید برخورداری ناحیه یک بندرعباس برگزار شد گفت: مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم، مراکز پیش‌دبستانی ضمیمه مدارس دولتی و غیردولتی و مراکز شبانه‌روزی کودکان بی‌سرپرست تحت پوشش بهزیستی به همراه کارکنان شاغل در مدارس از این طرح بهره‌مند هستند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون موجودی شیر خریداری شده به تعداد پنج میلیون پاکت است که روزانه در مدارس تحت پوشش توزیع می‌شود.

کرم‌پور افزود: با توجه به اعتبار تخصیصی، بیش از 16 میلیون پاکت شیر برای دوره 45روزه پیش‌بینی شده است که برابر برنامه زمانبندی توزیع می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه کل اعتبار مصوب این طرح یکصد میلیارد ریال است، تصریح کرد: در حالی که سال گذشته 270 هزار نفر از این طرح بهره‌مند بودند امسال دوره متوسطه دوم به جمعیت اضافه شده است و جمعیت تحت پوشش را به 352 هزار نفر رسانده است.

منبع :

مهلا کاشانی