حمل و نقل آسان برای دانش‌آموزان در آینده نزدیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: به منظور تسهیل رفت و آمد دانش آموزان برنامه‌های ویژه ای داریم که یکی از آنها ارائه کارت بلیت مترو و اتوبوس با 50 درصد تخفیف به دانش آموزان است.

حمل و نقل آسان برای دانش‌آموزان در آینده نزدیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: به منظور تسهیل رفت و آمد دانش آموزان برنامه های ویژه ای داریم که یکی از آنها ارائه کارت بلیت مترو و اتوبوس با 50 درصد تخفیف به دانش آموزان است.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش سید‌جعفر تشکری هاشمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانیم که ملزومات حمل و نقل آسان دانش‌آموزان را فراهم کنیم.

وی افزود: از جمله فعالیت‌های ما در زمینه حمل‌و‌نقل دانش‌آموزان تهیه بلیت ارزان قیمت است؛ البته در آینده سرویس‌های ارزان قیمت دیگری را نیز برای دانش‌آموزان فراهم خواهیم کرد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: هم‌اکنون غیر از بلیت ارزان قیمت طرح اجرا شده دیگری برای دانش‌آموزان نداریم و در آینده‌ای نزدیک خدمات بهتری را به این قشر ارائه خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: بلیت مترو و اتوبوس به صورت 50 درصد تخفیف در اختیار دانش‌آموزان و دانشجویان قرار می‌گیرد و این عزیزان می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.tehran.ir/، پس از ثبت مشخصات کارت بلیت الکترونیکی خود را دریافت کنند. 

منبع :

مهلا کاشانی