تشکیل کلاس‌های انگلیسی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد

آن دسته از کلاس‌هایی که همه دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد از تشکیل کلاس‌های انگلیسی زبان برای دانشجویان خارجی این دانشگاه خبرداد و گفت: کلاس هایی که همه دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی برگزار می‌شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش فرهاد حسین‌زاده لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پذیرش دانشجوی خارجی یکی از اولویتهای دانشگاه‌های کشور است و دانشگاه آزاد نیز در حال برنامه‌ریزی برای دستیابی به این اولویت است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون حدود ۵ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند که عمده این دانشجویان از کشورهای همسایه به این دانشگاه آمده اند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: باتوجه به مذاکراتی این دانشگاه با کشورهای خارجی، زمینه پذیرش دانشجو از کشورهای مختلف را در این دانشگاه فراهم کنیم.

حسین زاده لطفی بیان کرد: کلاس های این دانشگاه که تمام دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی تشکیل می شود و برنامه داریم این نوع زیرساخت های آموزشی را افزایش دهیم تا بتوانیم درصد پذیرش دانشجوی خارجی را در این دانشگاه توسعه دهیم.

وی گفت: برگزاری کلاس های انگلیسی زبان این دانشگاه بیشتر در دوره های تحصیلات تکمیلی است چراکه در این مقاطع بستر راه اندازی کلاس های انگلیسی زبان بیشتر فراهم است.

منبع :

مهلا کاشانی

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب