تشکیل کلاس‌های انگلیسی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد

آن دسته از کلاس‌هایی که همه دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی برگزار می‌شود.

تشکیل کلاس‌های انگلیسی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد از تشکیل کلاس‌های انگلیسی زبان برای دانشجویان خارجی این دانشگاه خبرداد و گفت: کلاس هایی که همه دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی برگزار می‌شود.

به گزارش سایت کانون فرهنگی آموزش فرهاد حسین‌زاده لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پذیرش دانشجوی خارجی یکی از اولویتهای دانشگاه‌های کشور است و دانشگاه آزاد نیز در حال برنامه‌ریزی برای دستیابی به این اولویت است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون حدود ۵ هزار دانشجوی خارجی در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند که عمده این دانشجویان از کشورهای همسایه به این دانشگاه آمده اند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: باتوجه به مذاکراتی این دانشگاه با کشورهای خارجی، زمینه پذیرش دانشجو از کشورهای مختلف را در این دانشگاه فراهم کنیم.

حسین زاده لطفی بیان کرد: کلاس های این دانشگاه که تمام دانشجویان آن خارجی باشند به صورت انگلیسی تشکیل می شود و برنامه داریم این نوع زیرساخت های آموزشی را افزایش دهیم تا بتوانیم درصد پذیرش دانشجوی خارجی را در این دانشگاه توسعه دهیم.

وی گفت: برگزاری کلاس های انگلیسی زبان این دانشگاه بیشتر در دوره های تحصیلات تکمیلی است چراکه در این مقاطع بستر راه اندازی کلاس های انگلیسی زبان بیشتر فراهم است.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب