برای درد کلیه این روش‌های طبیعی درمان کننده هستند

با مصرف آب و داروهای گیاهی می‌توان سنگ کلیه را درمان کرد.

برای درد کلیه این روش‌های طبیعی درمان کننده هستنددکتر نوبخت در گفتگو با خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: علل ایجاد سنگ کلیه دفع مقادیر بیش از حد کلسیم از ادرار در اثر اخلال غده پاراتیرویید که تنظیم متابولیسم کلسیم را به عهده دارد یا می‌تواند دراثر مصرف بیش از حد کلسیم و ویتامین دِ باشد.

وی افزود: 85 درصد از علل بروز این بیماری ارثی بوده و زیرنظر پزشک با مصرف دارو درمان می‌شود. از دیگر عوامل بروز این بیماری اضافه وزن و استفاده بیش از حد گوشت قرمز است.

وی اظهار داشت: درمان سنگ کلیه به نسبت اندازه آن متفاوت است و به مراتب هر چه سنگ بزرگتر باشد درمان آن سخت‌تر می‌شود .

از مراحل درمان آن بهترین و ساده‌ترین راه برای سنگ‌های کوچک،‌مصرف مایعات و آب به مقدار لازم و یا استفاده از داروهای گیاهی است با توجه به این که مصرف داروهای گیاهی نیز باید زیر نظر پزشک مصرف شود در غیر این صورت تأثیر به‌سزایی نخواهد داشت.

وی در ادامه افزود: از دیگر عوامل درمان سنگ کلیه تجویز دارو و یا سنگ شکنی و درنهایت و آخرین مرحله از طریق جراحی سنگ برداشته می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب