تمرین کردن، بخشی از یادگیری است

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید یک دانش‌آموز ممتاز و نمونه در مدرسه باشید؟

تمرین کردن، بخشی از یادگیری است

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چگونه می‌توانید یک دانش‌آموز ممتاز و نمونه در مدرسه باشید؟

ممتاز شدن کاری آسان است به شرطی که خودتان بخواهید و اراده کنید تا پیشرفت کنید. رعایت این موارد به شما کمک خواهد کرد تا قدم بر پله‌های موفقیت تحصیلی بگذارید.

  • از مهم‌ترین عوامل موفقیت در تحصیل، زمان درس خواندن است. هر کس با توجه به فعالیت و قدرت جسمانی‌اش در یک بازه‌ی زمانی خاص شروع به مطالعه می‌کند. سعی کنید بهترین زمانی را که در آن پرانرژی و بانشاط هستید شناسایی کرده و شروع به مطالعه کنید.

  • سعی کنید روش درست درس خواندن را یاد بگیرید تا یادگیری‌تان دوچندان شود. مثلاً می‌توانید هنگام مطالعه‌، مطالب مهم و کلیدی را یادداشت کنید و در زمان مرور کردن از آن‌ها استفاده کنید.

  • پس از مطالعه برای تمرین و تکرار بیش‌تر از خودتان امتحان بگیرید و یک بار دیگر آن مطالب را روی کاغذ بیاورید و مطالبی را که فراموش کرده‌اید مشخص کرده تا مجدداً آن‌ها را مرور کنید.

  • تنها به تمرین‌هایی که معلم از شما می‌خواهد اکتفا نکنید و سعی کنید از آن مباحث، تمرین‌های حل کنید.

  • با رعایت موارد بالا به مرور می‌توانید موفقیت را کسب کنید. این را بدانید که هر چه بیش‌تر تمرین کنید، بیش‌تر یاد می‌گیرید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب