چگونه زمینه‌ی پیشرفت تحصیلی فرزندمان را فراهم کنیم؟

با کلام زیبا و رفتار خود به فرزندان خود بیاموزید که مدرسه و معلم را از صمیم قلب دوست بدارند تا در سایه‌ی این دوستی به قله‌های رفیع پیروزی صعود کنند.

نقش اولیا نسبت به پیشرفت تحصیلی فرزند خود بسیار حائز اهمیت است. شما اولیای گرامی می‌توانید از همان ابتدای دوران تحصیلی فرزندتان شیوه‌ی مطالعه و عادت به آن را در ذهن او ماندگار کنید و به او در درک این‌که یادگیری و مطالعه در زندگی آن‌ها چه نقشی دارد کمک کنید. این گونه شوق مدرسه رفتن و آموختن را برای او لذت‌بخش‌تر خواهید کرد.

همراه با همدیگر گفت‌وگوهای خانوادگی تشکیل دهید و به فرزند خود اجازه‌ی فکر کردن و اظهارنظر بدهید. به صحبت‌های او گوش دهید و او را در یافتن پاسخ مناسب به گسترش و ایجاد علایق جدید یاری کنید. سعی کنید به تلاش‌های او هر قدر هم که اندک باشد بها دهید و هر پله از پیروزی‌اش را مورد تأیید و تشویق قرار دهید. این گونه زمینه‌ی تلاش موفقیت‌آمیز را برای او هموار کرده و اعتمادبه‌نفسا و را افزایش می‌دهید. به این ترتیب پیشرفت تحصیلی‌اش بیش از پیش نمایان می‌شود و موفقیت‌های بعدی نیز به دنبال هم خواهند آمد.

با کلام زیبا و رفتار خود به فرزندان خود بیاموزید که مدرسه و معلم را از صمیم قلب دوست بدارند تا در سایه‌‌ی این دوستی به قله‌های رفیع پیروزی صعود کنند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب