خیرین مدرسه‌ساز طلایه‌داران دانایی و پیشگامان توانایی‌اند

وزیر آموزش و پرورش گفت: انجام کارهای خیر در مسیر دانش و آگاهی انسان‌ها، اوج معنویت و ایثار را حاصل می‌گرداند، از همین رو خیرین مدرسه‌ساز طلایه‌داران دانایی و پیشگامان توانایی‌اند.

خیرین مدرسه‌ساز طلایه‌داران دانایی و پیشگامان توانایی‌اند

علی‌اصغر فانی در پیامی به مناسبت آیین نکوداشت پهلوان عطا احمدی خیر مدرسه‌ساز کرمانی، بعد از ذکر این حدیث مبنی بر من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق، آورده است، برادر گرامی جناب آقای عطا احمدی خیر محترم مدرسه‌ساز، بنای ماندگار مدرسه زیربنای فرهنگ و مدرسه‌سازی، مشارکت در عمران و آبادنی میهن اسلامی است.

وی در ادامه آورده است، بدین وسیله از حمایت و تلاش بی‌دریغ، خدمات شایسته و انسان دوستانه جنابعالی در امر مقدس مدرسه‌سازی که زمینه تعلم و تربیت هزاران نفر از دانش‌آموزان استان کرمان را فراهم ساخته‌اید تشکر و قدردانی می‌نمایم.

وی افزود: کسب عنوان ارزشمند خیر مدرسه‌ساز که مقامی شایسته انسان‌های والا، انسان‌های شیفته فضیلت و از خودگذشته و انفاق کننده است، بر شما گرامی باد.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در این پیام آورده است، از خداوند سبحان سلامت، سعادت و توفیق روز افزون شما را در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

پیام وزیر آموزش و پرورش در آیین نکوداشت عطا احمدی، توسط مرضیه گُرد معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده وزارت آموزش پرورش، قرائت شد.

منبع :

مهلا کاشانی