کدام تیم دو گانه را می‌برد؟

تا به حال در تاریخ لیگ برتر ایران، هیچ تیمی موفق نشده است همزمان قهرمان لیگ و جام حذفی شود.


به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از گذشت چهارده دوره از تاریخ لیگ برتر هیچگاه یک تیم موفق نشده است همزمان قهرمان لیگ برتر و جام حذفی شود و این احتمال وجود دارد تا در لیگ پانزدهم این اتفاق بیفتد.

چهارشنبه 2 تیم استقلال و نفت در چارچوب جام حذفی به مصاف یکدیگر می‌روند و این شانس برای هر دو تیم وجود دارد تا با پیروزی مقابل یکدیگر جواز حضور در مرحله بعد و دیدار مقابل تراکتورسازی را کسب کنند.

از سویی دیگر نیز سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر به رویارویی یکدیگر می‌روند و برنده آن بازی‌ها 2 فینالیست جام حذفی سال 95-94 را تشکیل می‌دهند.

اما از سویی دیگر رده‌بندی استقلال تهران با کسب 25 امتیاز صدرنشین است و شانس نخست بردن دوگانه محسوب می‌شود.

پس از شاگردان مظلومی، ذوب آهن و سپاهان با کسب 20 امتیاز در رده‌های سوم و چهارم جدول قرار دارند و این احتمال می‌رود تا این 2 تیم اصفهانی شانس‌های اول برای دوگانه شدن باشد.

‌تراکتورسازی تبریز و نفت تهران نیز هم اکنون با کسب پانزده و دوازده امتیاز به ترتیب در رده‌های یازدهم و دوازدهم جدول قرار گرفته‌اند.

حال باید دید پس از گذشت چهارده دوره از تاریخ لیگ برتر، سرانجام چه تیمی می‌تواند دوگانه لیگ برتر و جام حذفی را همزمان کسب کند یا خیر؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
جمع بندی فیزیک(3)_(نگاه به گذشته) فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حسین ناصحی