من و آرام و آرامش

من و آرام و آرامش، دوستان خوبی هستیم.

من و آرام و آرامش

من و آرام دوستان صمیمی هستیم. آرام شخصیت جالبی دارد و من چیزهای زیادی از او یاد می‌گیرم. یکی از ویژگی‌های آرام سکون و آرامش خاصی است که در اخلاق او مشهود است. او دیدگاه جالبی دارد و می‌گوید: «من حتی از ریاضیات هم لذت می‌برم.» او معتقد است که آرامش، تابعی است از طرز نگرش ما به موضوع.

او می‌گوید لذتی که پس از یک مسابقه به ورزشکاری دست می‌دهد که در سکوی قهرمانی ارتفاع بالاتری از رقیبانش ایستاده است، قاعده‌ی آرامش او در ریاضیات است که پس از به دست آوردن مجهولات ریاضی به او حس زیبایی دست می‌دهد.

او از تجربیات اولیا و معلمان حتی اگر از نظر دیگران متبحر هم نباشند استفاده می‌کند. او می‌گوید موی سپید آن‌ها مشتق سال‌ها تجربه است که گوش دادن به آن‌ها خط پیشرفت ما را شتاب بیش‌تری می‌دهد و ما را به همسایگی موفقیت میل می‌دهد. حد ما و توانایی‌های ما در کنار تجربه‌ی آن‌ها به توانایی بی‌نهایت میل می‌کند.

آرامش ما در حال و آینده مماس تلاش‌های ماست. ما باید مثبت‌اندیشی‌ها را افزایش دهیم و به محیط خود خوب بنگریم؛ زیرا یکی از عالمان فن می‌گوید «هر که را دیدم به جهتی بر من برتری داشت».

او می‌گوید: «دنیا شاید یک X  بزرگ به نظر بیاید اما خالق این همه قانون و نظم هندسی دنیا با من است و یاد او باعث می‌شود زاویه‌ی نگاه من به هستی همیشه با آرامش باشد.»

خلاصه من و آرام و آرامش، دوستان خوبی هستیم.