لامپ هوشمند برای درمان بی‌خوابی

ساخت لامپ هوشمندی که به درمان بی‌خوابی شما کمک می‌کند.

لامپ هوشمند برای درمان بی‌خوابیبه گزارش خبرنگار  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از خبرگزاری اینفورمینگ، کافی است تنها بر روی میز کوچک کنار تختخواب، این لامپ هوشمند را که توسط دانشمندان مخصوصاً برای عادی سازی خواب فضانوردان طراحی شده است، قرار داد.

از ویژگی‌های این لامپ، مجهز بودن آن به سنسور ویژه‌ای که بر روی یک انگشت قرار می‌گیرد و سرعت (ضربان) نبض را تعیین می‌کند، است. به محض اینکه فرد ریلکس و بدنش شل می‌شود و خوابش می‌برد، این دستگاه روشنایی نور را تغییر می‌دهد. علاوه بر این، این لامپ قادر به پخش موسیقی که به فرد کمک می‌کند ریلکس شود و به خواب رود، نیز است.

متخصصان آزمایشی را که در آن 12 نفر مبتلا به بی‌خوابی شرکت کردند، انجام دادند. پس از آنکه آنها از این لامپ هوشمند استفاده کردند، بیش از 50 درصد از این افراد تحت آزمایش اظهار داشتند که در حد عالی خوابیدند، در حالی که قبل از این آنها از بی‌خوابی رنج می‌بردند و 40 درصد از این افراد تحت آزمایش طولانی‌تر از حد معمول خوابیدند. 

دانشمندان می‌گویند به زودی این لامپ در هر خانه‌ای موجود خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب