افتتاح سیزدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتب کاربردی و دانشگاهی امروز (یکشنبه) در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.

افتتاح سیزدهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی

این نمایشگاه با حضور بیش از 300 ناشر بین‌المللی پذیرای علاقه‌مندان به کتب لاتین (انگلیسی، فرانسه و آلمانی) و عربی از اول تا چهارم آذرماه است.

کتاب‌ها در موضوعات مختلف و متنوعی چون ادبیات، فلسفه، زبان‌شناسی، چشم‌پزشکی، تاریخ، فیزیولوژی، دندانپزشکی، علوم ارتباطات و غیره، از ناشران معتبر بین‌المللی چون انتشارات کمبریج، مک گروهیل و الفر عرضه شده‌اند.

حامد میرزمانی مدیرعامل انجمن ناشران بین‌المللی به عنوان برگزارکننده این نمایشگاه و رییس سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی گفت: ناشران خارجی در ایران توسط کارگزاران، عضو انجمن ناشران بین‌المللی، کتاب‌های خود را عرضه می‌کنند.

وی افزود: انجمن ناشران بین‌المللی یک انجمن صنفی صنعت نشر است که از زمان تاسیس یعنی 14 سال قبل؛ توانسته همه شرکت‌های نماینده ناشران خارجی را در قالب یک انجمن برای ارائه خدمات بهتر به خوانندگان و فرهیختگان ایرانی گردهم آورد.

به گفته میرزمانی، یکی از خدمات انجمن ناشران بین‌المللی تسهیل خرید کتاب از ناشران خارجی برای متقاضیان است. این متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن www.anjomanenasheran.com و ثبت سفارش درخواستی خود در شرکت نماینده ناشر مد نظر خارجی، کتاب خود را تهیه کنند. در صورت تاخیر یا تعلل در تحویل کتاب خریداری شده، خریدار می‌تواند از طریق انجمن موضوع را پیگیری نماید.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتب کاربردی و دانشگاهی از اول تا چهارم آذرماه هر روز 9 صبح تا 17 با تخفیف 15 تا 70 درصدی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

در این نمایشگاه 51 هزار جلد کتاب لاتین و پنج هزار جلد کتاب به زبان عربی عرضه می‌شود.

محل برگزاری نمایشگاه: تهران– خ انقلاب - دانشگاه تـهران - کتابخانه مرکزی- ساعت بازدید: 9 صبح لغایت 5 بعد ازظهر

منبع :

مهلا کاشانی