انطباق رشته‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه‌نصیر با بازار کار

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه خواجه‌نصیر از بازنگری رشته‌های الکترونیکی این دانشگاه خبر داد و گفت: تا سال آینده رشته‌های الکترونیکی این دانشگاه مطابق با فضای کسب و کار بازنگری می‌شوند.

انطباق رشته‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه‌نصیر با بازار کار

فرید خوش‌الحان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از آنجا که دانشجویان رشته‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر اغلب شاغل هستند، برنامه‌مان این است که رشته‌های الکترونیکی این دانشگاه را براساس فضای کسب و کار بازنگری کنیم.

وی با بیان اینکه تدریس دروه‌های روزانه و حضوری دانشگاه‌ها بیشتر تئوری است، افزود: مخاطب دوره‌های الکترونیکی دانشگاه‌ها بیشتر افراد شاغل هستند که امکان حضور در کلاس‌های درس را ندارند؛ بنابراین عملیاتی شدن مباحث درسی برای این افراد باید افزایش یابد.

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه خواجه‌نصیر بیان کرد: باتوجه به رویکرد این دانشگاه در دوره‌های الکترونیکی از سال آینده قادر خواهیم بود رشته‌های سفارشی متناسب با فضای صنعت و کسب و کار را ایجاد کنیم.

خوش‌الحان با بیان اینکه حدود هزار دانشجو در دوره‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه‌نصیر تحصیل می‌کنند، گفت: این دانشگاه در همه رشته‌ها و در مقطع کارشناسی ارشد دانشجوی الکترونیکی دارد.

وی خاطرنشان کرد: در این دانشگاه به کیفیت دوره‌های الکترونیکی بسیار توجه می‌شود و اساتید مطرح دوره‌های روزانه به دانشجویان دوره‌های الکترونیکی آموزش می‌دهند.

منبع :

مهلا کاشانی