برنامه‌ریزی فراطلایی

در برنامه‌ریزی خود زمان مشخصی را برای مطالعه‌ی هر درس اختصاص دهید.

انگار همین دیروز بود که اول مهر به مدرسه می‌رفتید. زمان چه‌قدر زود سپری می‌شود. کم کم امتحانات نیم‌سال اول نزدیک می‌شود. برای پشت سر گذاشتن موفق این امتحانات باید برنامه‌ریزی کنید. این برنامه‌ریزی مانند نقشه کشیدن است که به شما کمک خواهد کرد به اهدافتان دست یابید. نحوه‌ی نقشه کشیدن به سلیقه‌ی خود شما بستگی دارد. می‌توانید این موارد را در برنامه‌ریزی خود به کار ببندید:

در برنامه‌ریزی خود زمان مشخصی را برای مطالعه‌ی هر درس اختصاص دهید.

سعی کنید درس هر روز را در همان روز مطالعه کرده و کاملاً بر کتاب‌های درسی خود مسلط شوید. مرور و تمرین و تکرار بیش‌تر باعث خواهد شد تا مطالب بیش‌تری در حافظه‌ی شما تثبیت شود و فراموشی کم‌تری صورت گیرد.

در فرصت‌های باقی‌مانده تا امتحانات توجه به درس‌هایی که در آن‌ها عملکرد ضعیفی دارید به موفقیت هر چه بهترتان کمک خواهد کرد.

زمان مناسبی را برای استراحت خود در نظر بگیرید تا بتوانید انرژی از دست رفته‌ی خود را به دست آورده و دوباره شروع به مطالعه کنید.

آخرین روز هفته را برای مرور در نظر بگیرید و تمام مطالب خوانده‌شده‌ی خود را یک بار دیگر مطالعه کنید.

از جمله منابعی که شما را برای امتحانات آماده خواهد کرد کتاب‌های پرتکرار است. حل سؤالات متنوع این کتاب باعث می‌شود که تسلط خود را بر مباحث خوانده‌شده افزایش دهید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب