افزایش تولیدات در بخش واکسن طیور از اهداف موسسه رازی است

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با اشاره به اینکه موفقیت‌های این موسسه مرهون تلاش همه کارکنان است، بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قابل توجه کارکنان موسسه تاکید کرد.

افزایش تولیدات در بخش واکسن طیور از اهداف موسسه رازی است

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر حمید کهرام در ابتدای ششمین نشست تعاملی با کارکنان موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی با ابراز خرسندی از استقبال کارکنان از نشست‌های تعاملی، اظهار کرد: تا کنون جلسات متعددی با اعضای هیات علمی برگزار و مباحث مختلفی به بحث و بررسی گذاشته شده که سعی ما بر استفاده از نظرات همه است؛ اما نشست‌هایی که به شکل عمومی و با حضور تمام کارکنان موسسه برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطی دو سویه بین مدیریت و کارکنان و استفاده از نظرات کارشناسی همه افرادی است که در این موسسه مشغول به خدمت هستند.

وی ضمن اعلام گزارشی از عملکرد موسسه رازی در دو سال اخیر، به رشد تولید و درآمد موسسه در این مدت با وجود شرایط سخت اقتصادی و رکود حاکم بر کشور اشاره کرد و آن را حاصل تلاش همه بخش‌ها به ویژه بخش تولید و بازرگانی دانست.

کهرام همچنین افزایش تولید و ورود کارآمدتر موسسه رازی در بخش واکسن طیور را از اهداف این موسسه نام برد و از تشکیل جلسات متعدد کارشناسی برای بهبود عملکرد این بخش خبر داد.

رئیس موسسه رازی با قدردانی از تلاش همه بخش‌ها، به سیاست‌های راهبردی و هدف‌گذاری‌های این موسسه اشاره و بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های قابل توجه کارکنان موسسه به منظور شکوفایی هرچه بیشتر آن تاکید کرد.

وی موفقیت‌های موسسه رازی در بخش‌های مختلف از جمله دستیابی به دانش و تکنولوژی تولید واکسن را مرهون تلاش و دقت تمام کارکنان این موسسه دانست و تاکید کرد: برای حفظ تکنولوژی و توسعه آن به کارکنان موسسه رازی به شدت احتیاج داریم و بدون این افراد قادر به حفظ، شکوفایی و صدور تکنولوژی نخواهیم بود.

رئیس موسسه رازی در پایان با بیان اینکه هیچ مدیریتی بی عیب و نقص نیست، اما با مشارکت و تعامل همه بخش‌ها می‌توان مسائل را حل کرد، ابراز امیدواری کرد این نشست‌ها به بهبود وضعیت کارکنان و ارتقای جایگاه موسسه رازی بینجامد.

منبع :