راه‌اندازی مرکز نوآوری علوم انسانی دانشگاه علامه تا بهمن‌ماه

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی از راه‌اندازی مرکز نوآوری علوم انسانی در این دانشگاه خبر داد و گفت: تا بهمن‌ماه این مرکز افتتاح خواهد شد.

غلامرضا ذکیانی در رابطه با این مرکز گفت: مرکز نوآوری علوم انسانی در یکی از ساختمان‌های خوابگاه‌های این دانشگاه که تغییر کاربردی داده شده است در حوالی بزرگراه جهان کودک و در ۵ طبقه راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: این مرکز تا بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری می رسد و تاکنون ۱۷ شرکت دانش‌بنیان حوزه علوم انسانی این دانشگاه درخواست کرده‌اند تا در این مرکز مستقر شوند.

معاون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی خاطرنشان کرد: در این مرکز به دنبال تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه در حوزه علوم انسانی هستیم، چرا که در کشور به این موضوع توجه جدی نشده است.

ذکیانی بیان کرد: در برخی رشته‌های علوم انسانی مانند مدیریت و روانشناسی ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان مرسوم است اما ایجاد شرکت در دیگر رشته‌های این حوزه مرسوم نیست، که ما برنامه داریم در این مرکز زمینه راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان در تمامی حوزه‌های علوم انسانی را فراهم کنیم.

وی بیان کرد: دانشجویان حوزه علوم انسانی باید به سمتی حرکت کنند تا بتوانند کاربردی سازی این علم را در جامعه نهادینه کنند.

منبع :

مهلا کاشانی

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب