امتحانات مستمر زیربنای امتحانات ترم

آغاز امتحانات مستمر و نحوه‌ی عملکرد شما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

امتحانات مستمر زیربنای امتحانات ترم

آغاز امتحانات مستمر و نحوه‌ی عملکرد شما بسیار مهم و حائز اهمیت است. برخی از شما در ابتدای سال عملکرد خوبی داشته‌اید و اکنون برای امتحانات به مرور و دوره‌ی مطالبی که از پیش فراگرفته‌اید، می‌پردازید. در این بین افرادی هم هستند که به شب امتحان رسیده‌اند و از این پس تصمیم به درس خواندن گرفته‌اند و عده‌ی کمی هم هستند که هنوز نیازی به مطالعه نمی‌بینند.

جزء هر دسته‌ای که هستید از همین امروز با توکل بر خدا، حمایت خانواده و چند کار ساده مانند افزایش ساعت مطالعه، افزایش تلاش و پشتکار، افزایش اعتمادبه‌نفس و... شروع کنید.

با انگیزه‌ای کافی هدف خود را مشخص کرده و با یک برنامه‌ریزی دقیق و منطقی بر اساس اولویت‌هایی که دارید، تمام توان خود را به کار گیرید و با شروعی قوی برای موفقیت بیش‌تر در امتحانات ترم گام بردارید.

پس از امتحانات میان‌ترم، زمان زیادی تا شروع امتحانات ترم باقی نمی‌ماند و چه خوب است که در وقت باقی‌مانده، امتحانات مستمر خود را ارزیابی کنید، نقاط قوت و مباحث و درس‌هایی را که باید توجه بیش‌تری به آن‌ها کنید شناسایی کنید تا بتوانید با یک آنالیز خوب به موفقیت و پیشرفت هر چه بیش‌تر در امتحانات کمک کنید.

کافی است بخواهید و کارهای ضروری را انجام دهید تا به نتیجه‌ی دلخواهتان برسید.